Civic FK7 Civic sport plus

Merhaba arkadaslar 2018 civic sport plus arabam var.. Cam tavan kapaliyken tirtikli yollarda hafif bir ses geliyor arkayi kaldirirsam veya acarsam ses kesiliyor.. Sesin neden kaynaklandigini bilen var mi ? Yada daha önce basina gelen ? 3500kmde 2. El aldim araci..

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FK7 HB 2018
Cam tavan olan bütün marka modellerde genelde olan bir durum. Cam tavan lastiklerinden yapıyor. Silikon sprey ler var. Cam tavan lastiklerine sıkarsan sesin kesildiğini göreceksin. Yalnız 2-3 ay sonra yine başlar.

Civic Hb SPORT+

Benimde plus var 8000 de hiç ne tıkırtı var ne Bi ses... Malum direksiyon altındaki ön kapı twetir dan bide orta konsoldan gelen cızırtı sesleri hariç Bi ses bende onuda garantiye sokcam ilk bakımda yapılıyormuş diye duydum.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Cam tavan olan bütün marka modellerde genelde olan bir durum. Cam tavan lastiklerinden yapıyor. Silikon sprey ler var. Cam tavan lastiklerine sıkarsan sesin kesildiğini göreceksin. Yalnız 2-3 ay sonra yine başlar.

Civic Hb SPORT+

Tesekkurler ama araba daha yeni lastiklerde sıkıntı oldugunu sanmiyorum bu daha cok arka taraftan geliyor cam hafiften bir yere vuruyor gibi ruzgar sesi degil yani..

Benimde plus var 8000 de hiç ne tıkırtı var ne Bi ses... Malum direksiyon altındaki ön kapı twetir dan bide orta konsoldan gelen cızırtı sesleri hariç Bi ses bende onuda garantiye sokcam ilk bakımda yapılıyormuş diye duydum.

O twiterdan gelen sese bende uyuz oluyorum bazi sarkilarda hafif cizirdi geliyor elinle kenarlardan bastirinca azaliyor.. Orta konsoldan herhangi bir ses gelmiyor..

O twiterdan gelen sese bende uyuz oluyorum bazi sarkilarda hafif cizirdi geliyor elinle kenarlardan bastirinca azaliyor.. Orta konsoldan herhangi bir ses gelmiyor..

Orta konsoldan gelen ses aslında ordan degil torpito altından geliyo hortumlardan kalorifer hortumu onları toplayıp baglıyolarmış bişeyler yapılıp kesiliyo muş sıkıntı degilde twetır lar uyuz ediyo bakalım onlara ne yapacak servis

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Kendinizi tanışma bölümünde tanıtınız. Bahsettiğiniz sorun genel olarak mevcut servisle görüşün slikon sprey de deneyebilirsiniz fitil kenarlarına.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Twetırları elle oynatınca sallanıyorsa kapağını sökün içinde twetırı çıkarıp kapakla birleştiği yere bez bant sarın taş gibi oluyor.

Ltf

Aracınız
Civic FC5 2016
Kendinizi tanışma bölümünde tanıtınız. Bahsettiğiniz sorun genel olarak mevcut servisle görüşün slikon sprey de deneyebilirsiniz fitil kenarlarına.
Hocam silikon sprey yerine ev temizliğinde kullanılan silikon bazlı temizleyiciler var araba kullanılabileceği yazıyor. Fitillere bir zararı olur mu acaba bahsettiğim ürün şu:
008E8995-46A0-43EB-824A-BA01277471FE.jpeg

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Bunlar camda iş görüyor da fitil için bilgim yok.

Geri