civic teyp code

msgkcn

0
Arkadaslar agustos ayinda aldigim 2015 civic black edition modelli aracimin ustunde cyclone marka navi var sanirim cihazin bluetooth modulunde sikinti var ve servise gonderecem tabi bu sirada cihazin on konsol bos kalacak bende soyle cozum bulayim istedim nette satilan orjnal teyplerden alayim diyorum ve idarelik takili kalsin istiyorum. Aldigim cihazin teyp code sorunu olir mu bilen varsa aciklasin arkadaslar tesekkurler.

Aracınız
Teybi kimden alırsan codu da alman lazım haliyle veya senin kullanım kılavuzunda ki kod uyar mı bilmiyorum.
O kod olaylarını eski hondalarda kaldı diye biliyordum.

Sent from my iPhone using Tapatalk

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaslar agustos ayinda aldigim 2015 civic black edition modelli aracimin ustunde cyclone marka navi var sanirim cihazin bluetooth modulunde sikinti var ve servise gonderecem tabi bu sirada cihazin on konsol bos kalacak bende soyle cozum bulayim istedim nette satilan orjnal teyplerden alayim diyorum ve idarelik takili kalsin istiyorum. Aldigim cihazin teyp code sorunu olir mu bilen varsa aciklasin arkadaslar tesekkurler.

Hocam orjinal teyp bende var düşünürseniz konuşabiliriz ;)

msgkcn

0
ustadım teyp konusunda anlaştım ve uygun fiyata aldığımı dusunuyorum tabi daha kargoya vermedi eleman belikide teyp elime gecmeyecek :) . Hatta ben orjinal teybin kullanışını bilmiyorum ama takılan naviden daha iyi olduğunu düşünüyorum. birde birşey daha sormak istiyorum. Kullanım klavuzunda gösterilen sesli komut bizim araçlarda mevcutmu acaba.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
ustadım teyp konusunda anlaştım ve uygun fiyata aldığımı dusunuyorum tabi daha kargoya vermedi eleman belikide teyp elime gecmeyecek :) . Hatta ben orjinal teybin kullanışını bilmiyorum ama takılan naviden daha iyi olduğunu düşünüyorum. birde birşey daha sormak istiyorum. Kullanım klavuzunda gösterilen sesli komut bizim araçlarda mevcutmu acaba.

Sesli komut yok hocam.
Ne kadara aldınız bende kaça gittiğini öğrenmiş olayım :)

Aracınız
Hocam Teyp kodu olayı fb7 lerde yok power tuşuna basılı tutman yeterlidir. Bende Teyp var 150 tlye vericem isteyen olursa eğer.

msgkcn

0
Teybi 130 tl ye aldim tabi uzerinde bluetooth kiti varmi bilmiyorum hatta bu kit cihazin uzerinde mi oluyor yoksa aracin baska yerinde mi onuda bilmiyorum cihazi bugun takacaklar.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Teybi 130 tl ye aldim tabi uzerinde bluetooth kiti varmi bilmiyorum hatta bu kit cihazin uzerinde mi oluyor yoksa aracin baska yerinde mi onuda bilmiyorum cihazi bugun takacaklar.

Hayırlı olsun hocam, bluetooth kitini bilmiyorum, benim ki makyajsız kasa teyibiydi.

msgkcn

0
Ogrendim bluetooth kiti arac ustunde oluyor ve black edition modellerinde cyclone marka navi oldugu icin bu modulu koymuyorlar yani ben orjinal teybi bosuna aldim lakin sunu belirtmek istiyorum orjinal teyp daha kullanisli ve ses kalitesi navilerden daha kaliteli

Geri