civic ws jetta yarış

arkadaşlar 2020 eco exucitive benzin lpg cvt honda 1. 6 mı geçer yoksa 2015 jetta 1. 6 tdi dsg mi geçer aynı anda yarış halinde

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FD6 2009
arkadaşlar 2020 eco exucitive benzin lpg cvt honda 1. 6 mı geçer yoksa 2015 jetta 1. 6 tdi dsg mi geçer aynı anda yarış halinde

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

İkisinin de fabrika verilerine bakarsak 0-100 11 saniye civarlarında jetta 105 beygir 230 nm Torku var diyordu civic ise 125 hp 152 nm Torku var ve cvt şanzıman jetta 1400 küsür kilo civic 1310 küsürlerdeydi yanlış görmediysem hemen hemen eşit bir kıyaslama diyebilirim hafif rampada yarışırlarsa dizel alır gibi düz yolda da civic alır gibi geldi bana ama değerler eşit

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Deneme için biraz daha bilgi lazım.
Drag mı yoksa roll mü? Yapılacak. Düz yol olsun.
Drag gibi düşünsek.
> Jettayı 105 hp olarak baz aldım. Dsg den dolayı Jetta önde başlar. 100 kilometre hıza ulaştıklarında Civic ile yan yana gelir. 100-200 arası civic arayı yavaş yavaş açar. Civic benzinde kullanılacak.
> Roll için ise yine Dsg'den dolayı bir öne fırlama olur. Fakat drag gibi çok olmaz. Sonra Civic usul usul geçer. Dizel uzunda nefesi kesilir.
> Burada şöför önemli, ağırlık önemli, yol ve lastikler çok çok önemli.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Aracınız
Deneme için biraz daha bilgi lazım.
Drag mı yoksa roll mü? Yapılacak. Düz yol olsun.
Drag gibi düşünsek.
> Jettayı 105 hp olarak baz aldım. Dsg den dolayı Jetta önde başlar. 100 kilometre hıza ulaştıklarında Civic ile yan yana gelir. 100-200 arası civic arayı yavaş yavaş açar. Civic benzinde kullanılacak.
> Roll için ise yine Dsg'den dolayı bir öne fırlama olur. Fakat drag gibi çok olmaz. Sonra Civic usul usul geçer. Dizel uzunda nefesi kesilir.
> Burada şöför önemli, ağırlık önemli, yol ve lastikler çok çok önemli.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
Kağıt üzerinde olması gereken bu.

Bütün iş ilk harekete bakar, kim önce davranırsa o önde olur.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2012
100'den sonra şanzımanın etkisi azalıp motor gücü daha etkin olacağı için. şanzımana bakarsak 0-100 jetta, 100'den sonra civic'in motoru güçlü olduğu için civic alır diyorum.

Aracınız
Civic FC5 2020
Civic kalkışta devirlenmesi uzun sürüyor (0-30) bu yüzden dragda 100 km/h e kadar Jetta geçer.
Sonrasında Civic yetişir yavaş yavaş ayırmaya başlar.

Roll de Jettanın tarafın torku fazla ilk başta kafayı çıkarır.
Ama Civic devri yukarda tuttuğu ve üst devirde benzinlinin avantajı olduğu için hiç zorlanmadan çok rahat bir şekilde geçer.

????-???-??????
????-??? ?-????-?????
????-???-????? ???????

Aracınız
Honda alir atmosferik motoru doldurmadan yarisilmaz. 3500 devirde baslayin cok rahat alir dizel sonucta turbo da olsa alamaz. Fakat yokusta sizde asiri besleme olmadigindan dolayi VW yetisir. Eskiden Hondalari gecebilen arabalar ya hacimliydi. Turbo isin icine girince roller degisti.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri