civic yağ markası

Aracınız
Arkadaşlar cümleten selamünaleyküm, aranıza yeni katıldım, soracagım konu cok anlatılmıştır mutlaka ama bir kez de bana anlatmanızı istiyorum. Aracım 2012 civic, araç 17.000 km. de yag değişim km si geldi. Servisle baglantıyı kestim. Dışarda yağ değişimi yaptıracagım. Bu nedenle malzemeleri internet üzerinden almak istiyorum. Sorum şu; hangi marka ve modelde yağ, hangi marka filtre ve hava filtresi almam gerekiyor, tecrübelerinizle benide aydınlatırsanız sevinirim, saygılar

Aracınız
Yağ 0w20 eneos
Yağ Filtresi orjinal olmali
Hava ve polen ister yan sanayi ister orjinal olur (Ben hava filtresini orjinal poleni yan sanayi aldim).

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Yağ 0w20 eneos
Yağ Filtresi orjinal olmali
Hava ve polen ister yan sanayi ister orjinal olur (Ben hava filtresini orjinal poleni yan sanayi aldim).
+1 ENEOS 0w20

SM-T113 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
enos 0w20 internette satışı yok, araca 0w30 mabil veya castrol kullansak olmazmı, tam sentetiğinden

ANGANS

0
Aracınız
ayrıca motul olanın "API SN" ve "ILSAC GF-5"

bu değerleri diğer yağlara oranla daha yüksek. Buda yağın daha kaliteli olduğunu gösteriyor.

genc

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar,
Aracım 2002 es7, yağ değişim zamanı geldi, hangi marka-numara yağ önerirsiniz?

Daha önceki 10-40 Bp marka imiş, yağ-hava-polen filtresi değişimi de yapılmış.Şimdi filtrelere gerek yok değil mi ?

Bir de yağ değişimi yapan yerlerde mi değiştireyim, yoksa euromaster(mobil markası satıyorlar,önceden tanıdığım güven duyduğum, ön düzen bakımını yaptırıp lastik aldığım yer) da mı değiştirsem? netten de almayı düşünüyorum fiyatları uygun görünüyo ama nerde değiştirtcem onu bilmiyorum.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar,
Aracım 2002 es7, yağ değişim zamanı geldi, hangi marka-numara yağ önerirsiniz?

Daha önceki 10-40 Bp marka imiş, yağ-hava-polen filtresi değişimi de yapılmış.Şimdi filtrelere gerek yok değil mi ?

Bir de yağ değişimi yapan yerlerde mi değiştireyim, yoksa euromaster(mobil markası satıyorlar,önceden tanıdığım güven duyduğum, ön düzen bakımını yaptırıp lastik aldığım yer) da mı değiştirsem? netten de almayı düşünüyorum fiyatları uygun görünüyo ama nerde değiştirtcem onu bilmiyorum.

Castrol 10w40 kullanabilirsin.

Geri