Civic'e Çarpan Panzer, Kaza, ve Değer Kaybı Hakkında

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] tutanak bu soldaki benim, takdir sizin keşke bir çözüm yolu olsa dava dışında. 1200 lira şimdi kapıyı düzeltme için ve dava açılsa kaybedilse 5000 lira da ona gider o kadar gücüm yok maalesef hiç inanmıyorum kazanabileceğime zaten duyduğuma göre bu zamana kadar da itiraz için dava açıp kazanan da olmamış. Ekli dosyayı görüntüle 4970

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
@NoFeaR tutanak bu soldaki benim, takdir sizin keşke bir çözüm yolu olsa dava dışında. 1200 lira şimdi kapıyı düzeltme için ve dava açılsa kaybedilse 5000 lira da ona gider o kadar gücüm yok maalesef hiç inanmıyorum kazanabileceğime zaten duyduğuma göre bu zamana kadar da itiraz için dava açıp kazanan da olmamış.

Soldaki araç sizseniz diğer araç kusursuz oluyor maalesef, tekrar geçmiş olsun.

@NoFeaR mobilden yazdığım için yazımı iki kere yollamışım yanlışlıkla tutanağın fotoğrafı ilkinde var ikincisinde yok, tutanak fotoğrafına atfen sol taraftaki benim dedim kazada sağ taraftayım. Doğru anlatabildim dimi? Neden ben hatalı oluyorum açıklar mısınız aracımın üzerine kırıp yandan bana çarpan diğer araçlı oluyor.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=371]sundancekid[/MENTION] Hocam çizilen resme göre sizin de ada etrafında dönerek Cumhuriyet bulvarına girmeniz gerekmiyor mu?

[MENTION=3]NoFeaR[/MENTION] uzun zamandır girmemiştim foruma kusura bakmayın geç cevap veriyorum, iki araç da aynı istikametteydi, neyse oldu bitti zaten. Komisyondan ben kusurlu çıktıktan sonra pek üstüne düşmedim bi tek twitter hesaplarına yazdım az biraz, onlar da bana mesajla mobeselere bakma gibi bir hükümleri olmadığını söylediler, sadece mahkeme yolu kalınca da zaten iyice bezmek istemedim. Uzun lafın kısası 1700'e parça değiştirmeden yaptırdık, güzel oldu ustanın işçilik iyiymiş. Aracı satmak istediğimizde de gösteririz artık niyetli olana böyle böyle oldu diye. Size de teşekkür ederim ederim ilginiz için.

Geri