Civic'ten SUV'a geçme zamanı geldi / 2013 model aracım satılıktır

Luvi

0
Selamun Aleyküm arkadaşlar,
2013 model Elegance Eco aracım satılıktır. Çocuk sayısı arttıkça birinin bebek arabası diğerinin akülü arabası derken Civic küçük gelmeye başladı maalesef. Bu nedenle SUV ya da aile aracı tipi bir araca geçmeyi planladığım için aracımı satılığa çıkardım. Küçük bir kısmıyla ev kredimi kapatıp kalan kısmıyla 2. el bir SUV ya da aile aracı almayı planlıyorum. Bu konuda da önerilerinizi beklerim :) Aracımla ilgili detaylı bilgi ilanda bulunmaktadır.

arabam.com ilan no 5894617

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=85]Luvi[/MENTION] Hayırlı satışlar.

Aracınız
Selamun Aleyküm arkadaşlar,
2013 model Elegance Eco aracım satılıktır. Çocuk sayısı arttıkça birinin bebek arabası diğerinin akülü arabası derken Civic küçük gelmeye başladı maalesef. Bu nedenle SUV ya da aile aracı tipi bir araca geçmeyi planladığım için aracımı satılığa çıkardım. Küçük bir kısmıyla ev kredimi kapatıp kalan kısmıyla 2. el bir SUV ya da aile aracı almayı planlıyorum. Bu konuda da önerilerinizi beklerim :) Aracımla ilgili detaylı bilgi ilanda bulunmaktadır.

arabam.com ilan no 5894617

Aleyküm selam,

Hayırlı satışlar, aynı düşüncelere bende sahibim bu hafta malum siteye bende aracımı koymayı planlıyorum. SUV segment güzel :)

Aracınız
Renault Kadjar test sürüşüne gittim, araç çok etkiledi beni baya iyi yapmışlar bu sefer ama Renault'a 100.000 para vermek endişelendiriyor beni. Hanım da işten ayrıldı :)) Allah sonumuzu hayıretsin.

Luvi

0
Renault Kadjar test sürüşüne gittim, araç çok etkiledi beni baya iyi yapmışlar bu sefer ama Renault'a 100.000 para vermek endişelendiriyor beni. Hanım da işten ayrıldı :)) Allah sonumuzu hayıretsin.
Fransız araçları beni hiç cezbetmiyor hocam. Japon araçları daha sorunsuz gibi geliyor bana.

sketen

0
Aracınız
Ben de suv a geçmek istiyorum artık, buraların bozuk yolları beni strese sokuyor arabayı sürerken. Yeni Hrv gelirse onu bekliyorum. Yada yeni kasa quasqai olabilir.

Geri