CivicTr Sticker İstekleriniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhabalar, hala sticker isteme imkanımız var mı?

Adres bilgilerinizi özel mesaj yoluyla bana gönderir misiniz? Daha yeni gönderim yaptığımız için sizin sticker biraz geç gelebilir bilginiz olsun.

Bana mesaj yoluyla adres bilgilerini gönderen son 10 arkadaş stickerlarınızı gönderdim, isteyene kargo takip numarasını verebilirim.

Adres bilgilerinizi özel mesaj yoluyla bana gönderir misiniz? Daha yeni gönderim yaptığımız için sizin sticker biraz geç gelebilir bilginiz olsun.

Bana mesaj yoluyla adres bilgilerini gönderen son 10 arkadaş stickerlarınızı gönderdim, isteyene kargo takip numarasını verebilirim.
Takip numarasını verebilir misiniz

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba arkadaşlar,

Sticker gönderiminde yaşadığımız sıkıntılardan dolayı artık sticker gönderimini yapmıyoruz.
Yaşanan sıkıntılara değinmek gerekir ise, bildiğiniz üzere stickerdan magnetten vs. ücret talep etmeden gönderiyoruz, hiç bir karşılığı olmadan paketlemesine göndermesine emek sarf ediyoruz.
Karşılığında ise gönderdiğimiz stickerlar gittiği adreste kabul edilmiyor ve geri geliyor, iade gelen kargoların masraflarını da biz ödüyoruz :)

En son sticker gönderimi için mesaj atan 5-6 arkadaş vardı sanırım, stickerlarını gönderemeyeceğiz bilginiz olsun...

Stickerımı 4 5 gün önce teslim aldım çok teşekkür ederim. Hem emek verip hemde hiçbir şey talep etmeden gönderiyorsunuz gerçekten çok ayıp olmuş.

SM-G920F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

amesfa

0
Hem emek verip hemde bu kadar ilgi gösterip karşılığını alamamak çok üzücü.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Benimki çıkmadı oZaman galiba.ama eğer bana gönderim gelipte geri gitti ise ödemeyi hesap nosuna yapmaya hazırım kendi adıma.
Ptt nırmalde evde bulamayınca evrak bırakıyor ama.
İyi akşamlar

Düşündüğü gibi yaşayamanlar,yaşadığı gibi düşünmeye başlarlar...

Merhaba arkadaşlar,

Sticker gönderiminde yaşadığımız sıkıntılardan dolayı artık sticker gönderimini yapmıyoruz.
Yaşanan sıkıntılara değinmek gerekir ise, bildiğiniz üzere stickerdan magnetten vs. ücret talep etmeden gönderiyoruz, hiç bir karşılığı olmadan paketlemesine göndermesine emek sarf ediyoruz.
Karşılığında ise gönderdiğimiz stickerlar gittiği adreste kabul edilmiyor ve geri geliyor, iade gelen kargoların masraflarını da biz ödüyoruz :)

En son sticker gönderimi için mesaj atan 5-6 arkadaş vardı sanırım, stickerlarını gönderemeyeceğiz bilginiz olsun...
Gercekten üzücü.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri