Class diye bir istasyon....

istanbulda bir suredir e5 goztepe de medical park yanindaki bp den gaz aliyordum. bir sure lpg pompalari degismisti, milangaz olmustu, ama gerek fiysti ve gerekse hala bp bunyesinde olmasi sebebiyle almaya devam ediyordum. litre fiyati 1,95 e kadar inmisti. :)

herneyse bugun de gaz aldim, markete odeme icin gittim, bp clup kartimi verdigimde adamlar burasi artik bp degil dedi. ne oldudedim. class dediler. anlasilan ben bir suredir, ucuz diye abuk bir gaz aliyormusum , umarim sikinti olmaz

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Class neymiş hocam, ben ilk defa duyuyorum :D

istanbulda bir suredir e5 goztepe de medical park yanindaki bp den gaz aliyordum. bir sure lpg pompalari degismisti, milangaz olmustu, ama gerek fiysti ve gerekse hala bp bunyesinde olmasi sebebiyle almaya devam ediyordum. litre fiyati 1,95 e kadar inmisti. :)

herneyse bugun de gaz aldim, markete odeme icin gittim, bp clup kartimi verdigimde adamlar burasi artik bp degil dedi. ne oldudedim. class dediler. anlasilan ben bir suredir, ucuz diye abuk bir gaz aliyormusum , umarim sikinti olmaz.

Bence en son aldığınız yakıta kadar halen bp ydi çünkü olmasa idi daha evvel kart uzattığınızda size aynı cevabı verirlerdi. Bu arada bp nin kendi otogaz yakıtı yoktu daha sonra bp auto lpg yi çıkarttılar ancak ben hiç kullanmıyorum bildiğiniz hava gazı. benzin derseniz evet ama otogaz derseniz tercih etmem. dün bahsetmiştim lukoilde alabilirsiniz opette shellde gönül rahatlığı ile. ancak ben en son petrol ofisini denedim ve çok başarılı buldum sizede tavsiye ederim. bugün ikinci kez depoyu doldurdum teste devam :)

herneyse bugun de gaz aldim, markete odeme icin gittim, bp clup kartimi verdigimde adamlar burasi artik bp degil dedi. ne oldudedim. class dediler. anlasilan ben bir suredir, ucuz diye abuk bir gaz aliyormusum , umarim sikinti olmaz

Ben bp yi hiç denemedim. Bir kere aldım bp den, pompacı arkadaş lpg aparatını bir sıktı ki aparatın iç göbeği de sökerken dönmeye başladı. Nasıl sinir oldum. Sonra bir daha bp ye uğramadım. Hep shell tercih ediyorum izmirde.

Ben bp yi hiç denemedim. Bir kere aldım bp den, pompacı arkadaş lpg aparatını bir sıktı ki aparatın iç göbeği de sökerken dönmeye başladı. Nasıl sinir oldum. Sonra bir daha bp ye uğramadım. Hep shell tercih ediyorum izmirde.

e yuh diyorum valla benimde çok sinir olduğum durumlar var şimdilerde petrol ofisçileri alıştırıcam arabama, öğrensinler :)

e yuh diyorum valla benimde çok sinir olduğum durumlar var şimdilerde petrol ofisçileri alıştırıcam arabama, öğrensinler :)

Artık her seferinde uyarıyorum pompacıyı; "aman çok sıkmayalım" diyorum. Adamların şakası yok sıkıverirler

Artık her seferinde uyarıyorum pompacıyı; "aman çok sıkmayalım" diyorum. Adamların şakası yok sıkıverirler

Petrol Ofislerinden belli ki çok gaz almıyor Hondacılar adamlar aparatı vermeyi unuttular bana İstanbul'dan aparat kargo ile geldi tabii ben sinir oldum daha evvelde anlatmıştım. Bugün ikinci kez test etmek için depoyu fullerken adama dedim ki aman ha fişle birlikte aparatı isterim bir siz unutuyorsunuz tamam dedi :))) Bu arada adam aşağı eğildi hopp bir dakka alooo diye bağırdım epeydir bunu yapmamıştım baya güldük :)

Aracınız

Bende ordan aliyordum Otogaz milangaz abuk sabuk değil bence ama benim şikayetim su pompa basinclari düşük daha az yakıt alıyor ve benim şimdiye kadar ki testlerinde genelde daha az km gidiyorum . sizde durum nedir?

Petrol Ofislerinden belli ki çok gaz almıyor Hondacılar adamlar aparatı vermeyi unuttular bana İstanbul'dan aparat kargo ile geldi tabii ben sinir oldum daha evvelde anlatmıştım. Bugün ikinci kez test etmek için depoyu fullerken adama dedim ki aman ha fişle birlikte aparatı isterim bir siz unutuyorsunuz tamam dedi :))) Bu arada adam aşağı eğildi hopp bir dakka alooo diye bağırdım epeydir bunu yapmamıştım baya güldük :)

Bilmeyen pompacı ve diğer lpg alanlar şaşkınlıkla bakıyorlar. Dolum ağzı orada mı diye ağızları açık kalıyor

Bilmeyen pompacı ve diğer lpg alanlar şaşkınlıkla bakıyorlar. Dolum ağzı orada mı diye ağızları açık kalıyor

Evet ama Bursa içinde bunu hiç yaşamıyorum dahası dikkat ettim Opetlerde bu hiç yaşanmıyor shellerde ara sıra. Lukoiller ilginç onlarda biliyor. Fakat Petrol Ofisleri gerçekten alışık değil. Ben daha evvelde önermiştim Petrol Ofisini deneyin bir kez bence memnun kalacaksınız üstelik şu anda 1.99 fiyat. Bu arada total ve bp kesinlikle önermiyorum.

Geri