Çözülemeyen tekleme boğulma çekiş problemi

Aracınız
Civic FD6 2007
Merhaba arkadaşlar aracım 2007 honda cıvıc otomatik tekleme boğulma çekiş problemi var beyinden şüpheleniyorlar daha önce beyin problemi yaşayan var mı tamir ettiren var mı

Aracınız
Civic FD6 2007
Bu dediğiniz daha farklı geldi. Araba soğukta iyi çalışıyor ısınınca veya sıkıştırıldığında işler değişiyor. Önce bobinler takım olmalı. Ateşlemede kısa bir zaman farkı bile etkiler. Vtec-2'lerde araç ısınınca aracı stop ettiren bozuk egzantirik sensörüdür. Araç soğuyunca tekrar çalışır. Fakat arıza lambası yanar. Sizde arıza lambası yanmıyor. İ-vtec motorlarda sistem farklı olabilir. Fakat net bildiğim yan sanayi parça takılıyor. Arıza yapıyor. Bu parça yan sanayi olduğu için arıza lambasını yakmıyor. Hararet göstergeniz orta seviyede olmalı.
En son bahsettiğiniz olay elektronik bir sıkıntı gibi duruyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...
Eksantrik sensörü değiştirmedim ama değiştirmeyi çok düşündüm ustalar durdurdu ondan olmaz diye hani bir laf var ya aracı benzim döküp yakacam diye o hale geldim bu şekilde hayatta satmam arabamı seviyorum o hızlı uçan durumunu yaşayınca kimseye anlatamıyorum kim binse bişey yok diyor zaten araç hemen tepki vermiyorki

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Eksantrik sensörü değiştirmedim ama değiştirmeyi çok düşündüm ustalar durdurdu ondan olmaz diye hani bir laf var ya aracı benzim döküp yakacam diye o hale geldim bu şekilde hayatta satmam arabamı seviyorum o hızlı uçan durumunu yaşayınca kimseye anlatamıyorum kim binse bişey yok diyor zaten araç hemen tepki vermiyorki
> Hocam sizin çok canınız yanmış. Size uzaktan müdahele ile bu iş olmayacak. Ankara'dasınız birçok ustaya gitmiş ve memnun olmamışsınız. Çalışma durumumuzu bilmiyorum fakat Konya'ya gelip kendi Honda ustamı size öneririm. Aynı yerde elektrik ustasıda var. Ben eskiden ilden ile hiç araç götürülürmü derdim. Daha yeni yaşadığım bir olay var. Babam Kütahya'da ikamet ediyor. Gitmediği usta kalmadı fakat problem çözen yok. Birçok para harcadı. Dedim bu böyle olmaz. Direk en yakın il olarak Eskişehir'de tanınan bilinen işin ehli özel Renault servisini aradım buldum randevu aldım ve gittik. Güzel ilgilendiler. Nihayet problemimiz çözüldü. Artık orayı takip edeceğiz.
> İsterseniz telefon numarasını veririm görüşürsünüz.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri