---çok acil---fb7 ön panjur ve h logosu sökümü yardi

ANGANS

0
Aracınız
Merhabalar,

Servis ile bir tartışma içine girdim. 2015 model Makyajlı civic sedanım var. Bir şikayet etme söz konusu oldu. Haksız olmamak için bunu bilip öğrenmeliyim.

Ön panjur ve H logosu sökülürken kırıldığını iddia etmektedir servis. Bunları söken varmı aramızda ? Kırmadan sökülebiliyor mu ?

Bilgisi olan, tecrübeli olan, acil anlatabilir mi ?
Varsa video da olur.

Volkan Dizge

0
Yönetici
Ad Soyad
Volkan Dizge
Aracınız
Civic FD6 2011
Merhabalar,

Servis ile bir tartışma içine girdim. 2015 model Makyajlı civic sedanım var. Bir şikayet etme söz konusu oldu. Haksız olmamak için bunu bilip öğrenmeliyim.

Ön panjur ve H logosu sökülürken kırıldığını iddia etmektedir servis. Bunları söken varmı aramızda ? Kırmadan sökülebiliyor mu ?

Bilgisi olan, tecrübeli olan, acil anlatabilir mi ?
Varsa video da olur.

Hocam bir şeyin sökülürken kırılabiliyor olması takılırken de kırılacağını gösterir benim için. Mantığıma yatan bu. Takarken kırılmıyor da sökerken neden kırılsın. Uğraşmak zor geliyor çatır çutur parçalayarak söküyoruz demek yerine böyle söylüyorlar. Aynı şeyi ön cam için söylemişlerdi bana. Malum sitede videoları vardır bi bakın.

iPhone cihazından gönderildi.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Bu videoya bi bakın, belki bir yardımı olur.

https://youtu.be/yq74zPovvCY

"Vtec" Bir milin yaptığı fırlamalıklar bütünüdür...

Aracınız
Benim aracın Black Edition. Geldiğinde krom kaplama panjur vardı. Servis değiştirerek piano black kaplama olanını taktı. Sökülürken de hiç bir problem olmadı. Hatta çıkanı da buradan bir arkadaş almıştı. Problem olsaydı söylerdi.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Ugrasmazlarsa uçları kırılıyor sadece, ayakların bir bölümü sağlam kalıyor. :) Çok önemli bir şey değil FC5 de topladım FB7 de kırdım hepsini şu an taksan takarım gene kırmızı logolar daha iyi Sİ spec yaptım.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri