Cok cok acil yardim lutfen

Aracınız
Arkadaslar memlekete tatile geldik bugun yola cikacaktik ama esyalari bagaja yerlestirirken anahtari bagajda unuttum,kapilarda kitli,lutfen yardim edin,ne yapmam lazim
anahtar bagajda kalinca otomatik olarak acilmasi gibi bir olay okumustum gibi hatirliyorum,varmi ole bir yol

maksu

0
Yönetici
Aracınız
Honda CRV
Arkadaslar memlekete tatile geldik bugun yola cikacaktik ama esyalari bagaja yerlestirirken anahtari bagajda unuttum,kapilarda kitli,lutfen yardim edin,ne yapmam lazim
anahtar bagajda kalinca otomatik olarak acilmasi gibi bir olay okumustum gibi hatirliyorum,varmi ole bir yol

maalesef o özellik sadece amerika modellerinde mevcut. çözüm kelebek camı kırmak veya [MENTION=2667]muhsin6607[/MENTION] kardeşimin dediği gibi çilingir. Ama siz yine de acil yardım hattını arayarak bir sorun. Bu arada çözüm oluştuysa ne yaptığınızı paylaşırsanız sonrakiler için çözüm olur.

Aracınız
Merhabalar tekrar,sanayide bi kaportaci bulduk,onu getirdik,aofor kapisinin lastigini cikarip uzun bi tel sokarak kapiyi acti,cvp verenarkadaslara cok tesekkurler

Aracınız
gecmiş olsun...tatile giderken yedek anahtar şart..

Aracınız
teşekkürler, haklısınız bu bize ders oldu yedek anahtarı artık hanımın çantasına koyucam ,normalde hep dikkat ederdim ama bi anlık dalgınlıkla bagajı açıp anahtarına içine koyabiliyor insan en azından ben :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2335]Serpico[/MENTION] Geçmiş olsun, benzer durumu yaşamıştım, çilingir 2 sn de açıp parasını almıştı :)

Geri