Conti. Eco cont. 6

S

Silinen üye 20336

Guest
Bu lastiği alan varmı önerirmisiniz arkadaşlar continental eco contact 6 almayı düşünüyorum.

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Bu lastiği kullanmadım ancak Continental Premium Contact 5, Sport Contact 5, Michelin Primacy 3 ve Pilot Sport 3 kullandım.
Ayrıca; Forum yöneticisi m2hamid’in Continental Premium Contact 6’yla ilgili yorumlarını “Yazlık Lastik Tercihi” isimli konuda bulabilirsiniz. Aynı konu altında adı geçen lastiklerle ilgili benim yorumlarım ve diğer forumdaşların yorum ve tecrübeleri de mevcut.
Lastikten beklediğiniz özelliklerin önceliklerine göre adı geçen lastiklerden yada Michelin Primacy 4 ile Pilot Sport 4’ten birini seçebilirsiniz diye düşünüyorum...?

Sizin sorduğunuz lastiği aynı kuruluşun ( http://www.tyrereviews.co.uk/Tyre/Continental/#Passenger-Car ) neticelerine göre mukayese ettiğimde Continental Premium Contact 5 ve 6’nın gerisinde kaldığını anlıyorum.

İsabetli bir tercih yapmanızı ve tercihinizin de hayırlı olmasını dilerim...

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
@RS23 'ün yorumuna katılıyorum (y) Bahsedilen konu bu,
Tahminen yol tutuş ve yağmurlu sürüş kabiliyeti olarak PremiumContact serisinin 1 adım gerisinde, tasarruf ve sessizlik olarak 1 adım ilerisinde olduğunu düşündüğüm lastik :unsure:

Geri