Corolla Boya Atma Sorunu

Süspansiyon sesinden kastım bozuk yollarda ön ve arka süspansiyonun görevini yerine getirirken bu sesleri sizin duyuyor olmanız. Aracımın alt takımını en az 2-3 farklı ustaya göstermişimdir bu yüzden acaba bi sıkıntı mı var diye. Boşluk bile yok bu araçlar böyle yani. Corolla deyince de mükemmel araç olduğunu falan iddia etmiyorum, alman araçlarına göre o da yol sesi alıyor , onun da boya kaportası ince , sadece hondaya oranla bir tık daha iyi seviyededir. İki aracı da hemen hemen her gün kullanıp,ondan in diğerine bin yapınca bunu çok iyi anlayabiliyorum. Her aracın artısı eksisi oluyor , kullancı da bunlara bakarak tercihini yapıyor, artılar eksiler tartıya konur eksiler ağır gelirse satar başka alır bu kadar basit. Ama hondanın da bu yol sesi,trim sesleri falan çözmesi gerekir artık. 5 kasadır aynı şey. Ses izolasyonu,boyanın bi tık kalın atılması aracın fiyatını öyle 130 bin tl den 160-170 binlere çıkarmaz. 130 a değil 135 e satsın alan da doya doya binsin şu arabalara.

06 HONDA 2234

Haklısınız, cıvıc ve corolla alt takımı motoru çok sağlam araçlar yıllardır süre gelen eksiklerinide kapatsalar alman araçları baya satışı düşer, açıkcası sizin bindiğiniz kasa cıvıc fiyatına corolla fiyatına ne yalıtımlı ne konforda arabalar geliyor bunun farkındayım ama yıllardır cıvıc satıp corolla, corolla satıp cıvıc alıyoruz , cıvıcle corolla türkiyede biraz mantık arabası bence ya şimdi kim ne derse desin fd6 beni yağ su hariç sanayiye sokmuyor şu ekonomik şartlarda bu büyük nimet bana göre IMG_1559.JPG

vtec kicked in yo !!!

Geri