Cruise Control

Ali334

0
Aracınız
Elinize sağlık bu işler beni aşar ama diğer arkadaşlara yol gösterir muhtemelen masraflarda o kadar yüksek değilmiş

buzel

0
Aracınız
bunun montajı ve gerekli parçalar ile montajını tarif edecek varı ? direksiyondan radyo kontrolda aktif oluyormu ?

Aracınız
[MENTION=194]Can[/MENTION] ne diyorsun konuyu derinlestiriyomuz bizde cruise yerleri hazirmi parçalar için yada ne biletin gistergede 1.7 lerin cruise kontrol lu olanı varsa aslında bir seçenek olabilir bu arada benim ebayda incelediğim cruise çeşitleri bundan çok farklıydı bu daha orijinal durmus

Tapatalk....

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
@Can ne diyorsun konuyu derinlestiriyomuz bizde cruise yerleri hazirmi parçalar için yada ne biletin gistergede 1.7 lerin cruise kontrol lu olanı varsa aslında bir seçenek olabilir bu arada benim ebayda incelediğim cruise çeşitleri bundan çok farklıydı bu daha orijinal durmus

Tapatalk....
Abi ben cruise işine girmek istemiyorum. Tel işi beni tedirgin ediyor açıkçası.

bunun montajı ve gerekli parçalar ile montajını tarif edecek varı ? direksiyondan radyo kontrolda aktif oluyormu ?
Merhaba, önce sizi tanıyabilir miyiz ?

http://civictr.com/forumdisplay.php/20-Tanışma

Aracınız
Ben de bir kaza videosu izlemistim orada ışıklardan adam kalkış yapıyor ve tam gaz gidiyor araç takla atıyor haberde gaz telinin takılı kalmasından bahsediyordu o videoyu izleyip birde gaz teli olayı olunca çok çekimser kalıyorum keşke elektronik olsaydı zaten hepsinden sert bizim gaz pedalı

Tapatalk....

Aracınız
Civic ES7 2002
Konuyu hortlatalım.
Arkadaşlar kardeşler, kendimi tanıtma görevimi yerine getirdikten sonra, bu foruma üye olmama sebep olan konuya yazıyorum hemen.

Benim Citroen Xsara 2005 model aracım vardı, fabrika çıkışı cruise control var ama opsiyonel olarak sunulduğu için benim araçta yoktu. Araştırdık baktık derken orijinal olarak cc donanımını ekledik sorunsuz şekilde çalıştı, hatta benzinli modellerinde de olmaz deniliyordu gerek yabancı forum siteleri gerekse servis kitapçıklarından aradık bulduk onu da yaptık. Bu azmimden etkilenen abim :) benim araçta niye yok dedi. Ona da bakalım dedim ve yine araştırıken bu işin olabileceğini yani aracın buna müsait olduğunu gördük. Forumda da bu konuyu görünce bir uyandırayım dedim. Belki daha önceki mesajlarda paylaşılan ve şu an açılmayan fotoğraflara tekrar ulaşabilirim, ya da başka gelişmeler olduysa paylaşan olur, inşallah.

Geri