Crv Ekran kapaniyor

Arkadaşlar bu ara herkes honda alıyor bir arkadaşımda crv aldı.surus esnasında sanırım güvenlik amaçlı ekran kapanıyor bilen biri yardımcı olsa da yapsak gzili menüsü felan var mıdır

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar bu ara herkes honda alıyor bir arkadaşımda crv aldı.surus esnasında sanırım güvenlik amaçlı ekran kapanıyor bilen biri yardımcı olsa da yapsak gzili menüsü felan var mıdır

Hocam I-mid ekranı mı?
Fb7 lerde ısınma olursa ekranın koruma amaçlı kapanma muhabbeti vardı, onun gibi bir şey olmasın.

Tam anlatamadım özür dilerim. Video izlerken hareket edince ekran kapanıyor ses devam ediyor. Bugün yerli yabancı forumlarda araştırdım güvenlik amacliymis. Bir hilesini de bulamadık açıkçası

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Tam anlatamadım özür dilerim. Video izlerken hareket edince ekran kapanıyor ses devam ediyor. Bugün yerli yabancı forumlarda araştırdım güvenlik amacliymis. Bir hilesini de bulamadık açıkçası

Hocam anladığım kadarıyla civic smartlarda bulunan pionner multimedyadan var, [MENTION=291]sirua35[/MENTION] arkadaşımız bunu çözmüştü mesajı görünce cevap verecektir.

Hocam gizli menüsü var crv nin de teyp inde girdik ama yasal olarak araç hareket edince kapanması gerekiyormuş video görüntüsünün. Ses devam ediyor tabi. Servis açamam demiş arkadaşa. Ben de arkadaşa acmazsan daha iyi olur sonuçta dikkat dağıtıcı bir olay dedim şimdilik yapabileceğimiz bir şey kalmadı

Geri