Civic FC5 Çukurlarda ön takımdan vurma sesi

Arkadaşlar merhaba. 2018 exe aracım 46 binde. Aldığım günden bu yana dikkatli bir şekilde kullanmama rağmen en ufak bir çukur yada logar kapaklarına düştüğümde ön ve arka takımlardan sanki taş vuruyormuş gibi ses geliyor. Çok bariz hissediyorum olduğu gibi içeride. İlk başlarda takılmamıştım ama son zamanlarda ses ya artmaya başladı yada bana takıldığımdan öyle geliyor. Bu sorunu yaşayan var mı? 40 bin bakımını yani yaptırdım bir sorun görünmüyor dedi servis.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aynı şeyi ben de hissediyorum. Bu kadar ses gelememeli diye düşünüyorum her seferinde.

Aynı sorunu bende yaşıyordum bozuk yolda ön kısımdan rahatsız edici ses geliyordu yol konforunu etkliyordu.Yetkili servise götürdüm rotlarda sorun olduğu söylendi ve garantiden değişim sağlandı sorun kalmadı.Rabbim kazadan beladan hepimizi korusun keyifli sürüşler.

Aynı sorunu bende yaşıyordum bozuk yolda ön kısımdan rahatsız edici ses geliyordu yol konforunu etkliyordu.Yetkili servise götürdüm rotlarda sorun olduğu söylendi ve garantiden değişim sağlandı sorun kalmadı.Rabbim kazadan beladan hepimizi korusun keyifli sürüşler.
Tam olarak hangi rot değişti hatırlıyormusunuz? Z rot mu, rot başı mı yoksa rot kolu mu?

Tam olarak hangi rot değişti hatırlıyormusunuz? Z rot mu, rot başı mı yoksa rot kolu mu?
Üstad emin değilim ama sağ ve sol rot başları olabilir çukur ve bozuk yolda garc gurc ses yapıyordu dediğim gibi yol konforunı bozuyordu serviste değişim oldu şimdi gayet memnunum.Böylelikle aracın garanti kapsamında olmasının da faydasını görmüş oluyoruz.

Geri