Custom Body kit yardim

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Arkadaşlar toplu alımlar için forum sponsorlarıyla iletişime geçer iseniz fiyat konusunda yardımcı olacaklardır, bilginiz olsun ;)

Şerif

0
Modulo body kit + difizör montaj dahil 850. montaj hariç 580. İndirim yapabileceğini söyledi.
Mugen body kit + difizör montaj dahil 900. Montaj hariç 620 olur dedi. Toplu alımlarda 100 TL daha alt fiyata alırız herhalde

General Mobile 4G cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Hocam bu modulo ve mugen derken aradaki fark ne? Difüzör de bu costum difüzor olan mı?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Musa

0
Aracınız
@şerif modulo biraz daha düz body kit. Mugen de biraz daha ince detaylar var. Mesela marşpiyellerin kenarında hafif çıkıntı gibi. Evet difizör custom. Mugen + custom mantıklı

Şerif

0
Paşa dan yaptırmak mantıklı arkadaşlar fiyat gayet makul en kısa zaman da yerine gidip görüşmek lazım

Aracınız
[MENTION=4170]Şerif[/MENTION] , [MENTION=4276]Musa[/MENTION] hocam ben yarın Paşa'yı ve işçiliğini çok övdükleri istanbuldaki farklı bir yeri daha 3 kişi custom body kit yaptırmak istiyoruz,bize fiyat verir misiniz diyerek arayacağım. En son güncel fiyatları konuşur konuşmaz buraya yazacağım.
[MENTION=392]yau[/MENTION] ve [MENTION=1718]sketen[/MENTION] sizde almayı düşünürseniz 3 custom, 2 modulo şeklinde söyleyebilirim. 5 kişi olunca fiyatta bize daha çok yardımcı olacaklardır bence .

Musa

0
Aracınız
[MENTION=4215]YorgunFilozof[/MENTION] iyi olur. Hem çift egzoz bağlantısı yapıyorlarmı Onuda sorarsın

Şerif

0
[MENTION=4170]Şerif[/MENTION] , [MENTION=4276]Musa[/MENTION] hocam ben yarın Paşa'yı ve işçiliğini çok övdükleri istanbuldaki farklı bir yeri daha 3 kişi custom body kit yaptırmak istiyoruz,bize fiyat verir misiniz diyerek arayacağım. En son güncel fiyatları konuşur konuşmaz buraya yazacağım.
[MENTION=392]yau[/MENTION] ve [MENTION=1718]sketen[/MENTION] sizde almayı düşünürseniz 3 custom, 2 modulo şeklinde söyleyebilirim. 5 kişi olunca fiyatta bize daha çok yardımcı olacaklardır bence .

Hocam birde si spoiler ekleyelim ona güzel olur spoilersiz olmaz :)
159e86853b7ab32e242e0e6f192b49aa.jpg

Musa

0
Aracınız
@şerif paşada spoiler yokmuş. O yüzden yazmadım spoiler şart. Bagaj üstü anatomik ve cam üstü spoiler düşünüyorum. Aracım beyaz, spoileri siyah olabilir

Geri