Civic FC5 Cyclone 10 inch yeni civic multimedya

Aracınız
Bu cihaz takılı aldım aracı. Güzel bir cihaz, ancak kullanım kılavuzu yok. Söyledim getirtmeye çalışacaklar güya. Webde de bulamadım kullanım kılavuzunu, zaten cyclone web sitesinde de görünmüyor bu cihaz ! İzmir terakkinin söylediğine göre getiren adamın elindeki tüm cihazları bunlar almış.
Radyo ara yüzü başarılı değil, çok karmaşık bir görüntü var ve gözü yoruyor.
Geçişler hızları fena değil. Klipleri gayet başarılı oynatıyor.
Bluetooth a geç bağlanıyor.
Cep telefonunuzun internetini kullanarak bir tablette yapılabilecek herşeyi yapabilirsiniz.

Aracınız
Civic FB7 2012
Hayırlı olsun.

Farlar yandığında ekran ışık parlaklığı kısılıyor mu?
Konsol aydınlatma ışığını kısınca ekran ışığı da kısılıyor mu?
Kısılıyorsa, okunabilirlik düşüyor mu? Yani arka LED parlaklığı mı düşüyor, yoksa ekran mı soluklaşıyor?

Navigasyon uygulamasının info sayfasının görüntülerini (lisans bilgilerini buzlandırarak :) ) ekleyebilir misiniz?

Radyonuzda TA (Traffic Announcements) açık görünüyor. Tünel vs girdiğinizde anons varsa ses kesiliyor mu? Anons bitince Navitech cihazlardaki geri dönmeme, kilitlenme gibi sorunlar var mı? (Denememiş olabilirsiniz, bilgi ve dikkat için paylaşıyorum)

mRocK

0
Aracınız
Bu cihaz takılı aldım aracı. Güzel bir cihaz, ancak kullanım kılavuzu yok. Söyledim getirtmeye çalışacaklar güya. Webde de bulamadım kullanım kılavuzunu, zaten cyclone web sitesinde de görünmüyor bu cihaz ! İzmir terakkinin söylediğine göre getiren adamın elindeki tüm cihazları bunlar almış.
Radyo ara yüzü başarılı değil, çok karmaşık bir görüntü var ve gözü yoruyor.
Geçişler hızları fena değil. Klipleri gayet başarılı oynatıyor.
Bluetooth a geç bağlanıyor.
Cep telefonunuzun internetini kullanarak bir tablette yapılabilecek herşeyi yapabilirsiniz.

Çok şık görünüyor kaça mal oldu

2016 Elegance Eco AT

Aracınız
Hayırlı olsun.

Farlar yandığında ekran ışık parlaklığı kısılıyor mu?
Konsol aydınlatma ışığını kısınca ekran ışığı da kısılıyor mu?
Kısılıyorsa, okunabilirlik düşüyor mu? Yani arka LED parlaklığı mı düşüyor, yoksa ekran mı soluklaşıyor?

Navigasyon uygulamasının info sayfasının görüntülerini (lisans bilgilerini buzlandırarak :) ) ekleyebilir misiniz?

Radyonuzda TA (Traffic Announcements) açık görünüyor. Tünel vs girdiğinizde anons varsa ses kesiliyor mu? Anons bitince Navitech cihazlardaki geri dönmeme, kilitlenme gibi sorunlar var mı? (Denememiş olabilirsiniz, bilgi ve dikkat için paylaşıyorum)

Hocam ekranda gündüz ışığında problem oluyor pek bişey görünmüyor. Gece parlaklığında değişme oluyormu dikkat etmedim bakayım. Navigasyonu eklerim.
TA henüz denk gelmedi :)

Aracınız
Civic FB7 2012
Karşılaştırma için, mesela telefonda kısma yaparsanız sadece ışığın gücü düşer, ama renkler ve tonlamalar aynı kalır, hala her şeyi net okumaya devam edersiniz.

Gündüz okumama olayını bende özellikle parlak günlerde ve tavan perdesi çekili değilken yaşıyorum. Ama gece, farlar yanıkken, otomatik kısma yapmasa bile, cihazın kendi ayarlarından ekran parlaklığı ve kontrast ile oynayınca okunabilirlik düşüyor mu?

Navitech 220R cihazda bu kısma işlerine girince görüntü boz bulanık hale geliyor ve mesela navigasyonda yollar ve POI noktaları görünmez hale geliyor. O nedenle özellikle şehirler arası yollarda ekranı kapatarak rahat ediyorum. Arada bir yol tarifi yaparak müziği kesintiye uğratsa da sürekli gözün dikkatini çekmesini azaltmış olabiliyorum.

Aracınız
Civic FB7 2012
Bahsettiğim parlaklık menüsü:

20140430_191100_Atatürk Blv.jpg

Aracınız
bu taktırdıgınzı ekran hondanın sitesinde olan honda go navigasyon mu 6 inç olan

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Geri