Civic FC5 Cyclone 12,4 inch multimedia inceleme ve yorumlar

Bir soru daha sorayım ozaman sıkıntı çıkarmı acaba cihazda alsam alibabadan cok ürün aldım ama fiyat fazla olunca tereddütte kaldım sadece

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bide yukarda sahibinden kinki paylaşılmış ürün görseli yok yinede aradım ellerinde varmış ama biraz garip geldi 1700 tl tesla ekran okur dediler pek inandırıcı gelmedi bidaha aricam sabah onlarla görüşen oldumu hiç

Bide yukarda sahibinden kinki paylaşılmış ürün görseli yok yinede aradım ellerinde varmış ama biraz garip geldi 1700 tl tesla ekran okur dediler pek inandırıcı gelmedi bidaha aricam sabah onlarla görüşen oldumu hiç

1.si elektronik gerçekten şans işi . Ben yaklaşık 1 yıl oldu elhamdulillah hiçbir sorun yaşamadım. Kullanan başka arkadaşlarım var onlarda da sorun yok.

2.si 1700 tl ye tesla ekran kutulu sıfır veriyorlarsa arayüzünü inceleyip kaçırmayın derim.

Sadece hayal et

Ben de aradıgımda aynı fiyatı verdiler fakat şuan için satmıyorar yazılımsal bi sorun varmış klima calışmıyormuş yazılım bekliyorlarmış

2100 TL ye bugün buldum bu cihazdan aldım bekliyorum gelince hafta sonuna kadar araca takacagım koltuk ısıtma olayını sordum calışıyor denildi test edilmiş :)

2100 TL ye bugün buldum bu cihazdan aldım bekliyorum gelince hafta sonuna kadar araca takacagım koltuk ısıtma olayını sordum calışıyor denildi test edilmiş :)

Hayirli olsun, eline gecince yorumlari yazarmisin ? Ayrica 2. El mi yoksa sifirmi ? Aldigin yer bilgisi vs , cunku bircok kisi soruyor bildiigim kadariyla. Bu arada iyi fiyat .

Geri