Civic FC5 Cyclone 12,4 inch multimedia inceleme ve yorumlar

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam cahilligimi maruz gorun.koltuk isitma hicmi calismiyor aracta.yoksa ayrica baska bir yerde dugmesi varmi aracta

SM-N9005 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Estağfirullah. Bunlar zaten komple soketli. Canbus denilen bir parça var ve tüm program bunun içinde . Güncelleme gelirse o fonksiyonda aktif hale gelir . Ben çok problem etmedim koltuk ısıtmayı.

Sadece hayal et

Estağfirullah. Bunlar zaten komple soketli. Canbus denilen bir parça var ve tüm program bunun içinde . Güncelleme gelirse o fonksiyonda aktif hale gelir . Ben çok problem etmedim koltuk ısıtmayı.

Sadece hayal et
Hocam cihaz tek kelimeyle mukemmel.yalniz koltuk isitmanin kullanilamamasi can sikici bir durum.buna fc5 guncelleme kesin gelecekmi cunku bu aldiginiz fb7ler ile uyumlu sanirsam guncelleme nasil geliyor.internet uzerindenmi yoksa cihaz sökuluyormu?

Aracınız
Civic FC5 2016
Hocam cihaz tek kelimeyle mukemmel.yalniz koltuk isitmanin kullanilamamasi can sikici bir durum.buna fc5 guncelleme kesin gelecekmi cunku bu aldiginiz fb7ler ile uyumlu sanirsam guncelleme nasil geliyor.internet uzerindenmi yoksa cihaz sökuluyormu?

Hocam İnan tam bilmiyorum . Zaten Türkiye de bu cihaz cylone da var onda da koltuk ısıtma çalışmıyor. Umarım güncelleme gelirde aldığım yer benimle paylaşacak bekliyorum

Sadece hayal et

Hocam İnan tam bilmiyorum . Zaten Türkiye de bu cihaz cylone da var onda da koltuk ısıtma çalışmıyor. Umarım güncelleme gelirde aldığım yer benimle paylaşacak bekliyorum

Sadece hayal et
Aldiginiz yer alibaba sitesine baktigimda fiyat gostermiyor.satin alamiyoruz su an sanirim?birde navigasyon yazilimi turkce yol tarifi yapabiliyormu?yazilimin turkce dil destegi mevcutmu?

Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
[MENTION=5311]sadece_hayalet[/MENTION] siz ürünü alibabadan almıştınız bildiğim kadarıyla hangi kargoyla geldi ve gümrük vergisini nasıl ödediniz? bende aldım bir ürün kargo dahil 160 dolara gümrük vergisi ne kadar çıkar nasıl ödüyoruz birde?

Geri