Civic FC5 Cyclone 12,4 inch multimedia inceleme ve yorumlar

Aracınız
Beyler cyclone dan alin derim, herturlu teknikt destek vs konularda hizli ve ucretsiz kolayliklar yapiyorlar, ayrica bu cihazlarda farkli tipler mevcut hepsi ayni degil, kasa, islemci, ram, yazilim vs vs. Urune gire maliyet. İyi arastirin

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

ufis

0
Aracınız
bu cihaz için 3300 tl cok bence koltuk ısıtmaya pek takılmayın derim ama karar sizin tabiki

fsdura

0
Aracınız
koltuk ısıtma sorununun çözümü için yazışıyorum. özellikle sordum. olur da koltuk ısıtma problemini çözdük diyip çözmezlerse paramızı tümden geri alırız

ufis

0
Aracınız
koltuk ısıtma sorununun çözümü için yazışıyorum. özellikle sordum. olur da koltuk ısıtma problemini çözdük diyip çözmezlerse paramızı tümden geri alırız

inan onlarda bilmiyor calışıyor diyip cıkıyorlar sona sana gönderip taktırıyorlar calışmadığı zamanda zaman kaybı oluyor. biz riske girdik aldık suna eminiz artık bizim cihazda calışıyor fakat uygun yazılımı bulmamız gerekli bunda can-bus da önemli tabi versiyon olarak en azından bu forumda cihaz için calışan kişiler var

fsdura

0
Aracınız
Benim bulduğum kargo dahil 467 USD dedi. Ama orjinal kamera ile çalışmıyormuş. Aftermarket kamera alman lazım dedi satıcı.

Geri