Civic FB7 Cyclone multimedi radyo sorunu

Aracınız
Civic FB7 2015
Merhabalar. 2015 civic eco elegance aracımda mevcut cylone multi media sisteminin radyosundan ses gelmiyor. Diğer tv, usb, sd kartlarda yer alan müzik ve cideolarda herhangi bir sorun yok. Ses var. Ancak radyo moduna geçtiğimde hiç bir frekansta ve radyo istasyonunda ses gelmiyor. Daha önce bu sorunu yaşayan yada kou hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. Teşekkürker

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bi reset atın. Eğer düzelmez ise donanımsal bir problem vardır.
Merhabalar. 2015 civic eco elegance aracımda mevcut cylone multi media sisteminin radyosundan ses gelmiyor. Diğer tv, usb, sd kartlarda yer alan müzik ve cideolarda herhangi bir sorun yok. Ses var. Ancak radyo moduna geçtiğimde hiç bir frekansta ve radyo istasyonunda ses gelmiyor. Daha önce bu sorunu yaşayan yada kou hakkında bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. Teşekkürker

SNE-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Farklı bir forumda göz gezdirdim ''Radyo sorunumu hallettim. Sorunu MCU güncellemesi ile çözdüm.'' Aynı sorun var sizinki gibi ''https://forum.donanimhaber.com/car-android-multimedya-sistem-radyo-ses-sorunu--123382045'' bi göz gezdirin isterseniz

Sizin multimedia sistemi benimki ile aynımıydı. Nasıl hallettiniz

Bende multimedia yok fakat biraz göz gezdirdim sizin için sizin sorunla karşılaşmış forumda ordan yazdıklarını yazdım bi göz gezdirin sizde işinize yarayabilir

Geri