Cyclone Multimedia

cabron

0
Aracınız
Merhaba arkadaşlar 2015 model aracımı sıfır alırken Cyclone multimedia taktırıp öyle almıştım. Ön tampon plakalık tarafına kamera taktırmayı düşünüyorum. Ancak Cyclone firmasını arayıp sorduğumda desteklemez dediler. AV girişinden kamera takılsa olur mu acaba bilginiz var mı ya da ön tarafa kamera nasıl montaj yapılır bilgisi olan bilgilendirirse çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim.

merhaba arkadaşım.bende aşağıdaki ürünü aldım.gelmesini bekliyorum.Multimedia av girişi boşta.oraya bağlatacağım.elektriğini ise 4 lü flaşör düğmesine bağlayacağım.bana park ederken gerekli olduğu için park sırasında 4 lüleri yaktığımda devreye girecek.

https://tr.aliexpress.com/item/Car-...3.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.359.N7S8vL

birde bu var tam uyumlu .ama bu biraz yüksekte kalıyor.yanıltabilir.
https://tr.aliexpress.com/item/Colo...7.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.489.N7S8vL

Son düzenleme:
Bu kameralar AV girişine bağlanınca görüntü veriyor mu peki alınca elimizde patlamasın hocam :) benim far yıkamanın yanında boş düğme var olursa oraya bağlatmak istiyorum ama kamera ve nasıl bağlatirim arayisindayim :)

Bu kameralar AV girişine bağlanınca görüntü veriyor mu peki alınca elimizde patlamasın hocam :) benim far yıkamanın yanında boş düğme var olursa oraya bağlatmak istiyorum ama kamera ve nasıl bağlatirim arayisindayim :)
2. cisini kullanan arkadaşlarım var.benim 1. si ilgimi çekti.park sensörlü olması özellikle.aldım deneyeceğim.patlarsa ne yapalım sağlık olsun.

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

2. cisini kullanan arkadaşlarım var.benim 1. si ilgimi çekti.park sensörlü olması özellikle.aldım deneyeceğim.patlarsa ne yapalım sağlık olsun. 4lülerede swichten önce bağlatacağım elektrik alması için.sonra bağlatırsak görüntü göz kırpar sürekli.

2. cisini kullanan arkadaşlarım var.benim 1. si ilgimi çekti.park sensörlü olması özellikle.aldım deneyeceğim.patlarsa ne yapalım sağlık olsun.

Geri