Civic FB7 Cyclone Multimedya Cihazı Hakkında

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Usb takıyorum ama çalıştırmiyor daha ince böyle bir problem yoktu reset atıyorum ama kayıtlı radyolar silinmiyor ya reset işlemi olmuyor yada başka bir problem var bu konuda yardımcı olacak kişiler varsa bilgi verirlerse sevinirim su anda yine usb okumuyor

SM-N910C cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Reset çalışmıyor galiba, çözemezseniz bir de akü kutup başını sökerek deneyin.

Arkadaşlar aracımı yeni aldım SD kartı yoktu servis 250 TL diyor.navigasyon için kartın kopyasını gönderebilirsiniz.cyclon dont panik.tesekkur ederim.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Aracınız
Arkadaşlar iyi günler
Dün cyclone marka navigasyon cihazımda video izlerken birden siyah ekranda ''vofilter error'' hatası belirdi.
Şuanda video izleyemiyorum. cihazımın sürüm 3.03.7 ve OS: En-Prima-256-V.1.76
Yardımcı olursanız çok sevinirim
Teşekkürler...

Aracınız
kendi ürünleri deilki abi değiştirsinler.. hepsi ithal onların...
ayrı yazılım her zaman değiştirelebilir ve güncellenebilir kolpa yapıyorlar.. daha önce otobus firmaları için koltuk arkadası multimedia cihazları yapmıstık 1 yıl sonra yeni bir yazılım cıkarıp güncellemiştik... telefonlarda bile güncelleme geliyor yeni sürümlerde ... cyclone dediğimiz yer büyük bir firma deil bizzat gidip gördüm.. bir navitec olamazlar.

merhaba. cyclone cihazın içindeki yazılım zarar gördü cihaz oturumu açmıyor. logo geliyor ve resetliyor. sanırım içindeki WinCE zarar gördü yeniden yüklenebilmesi için ne yapmalıyım. Yol gösterebilirmisiniz. Teşekkürler...

Bugun cyclone multimedya cihazinda a2dp diye bir bolum kesfettim. Bluetooth ile baglaninca telefondaki mp3leri çalıyor. Ses kalitesi gayet güzel. Telefondaki kontrolleri tabi daha iyi, ayrica cihazda da ileri geri ve durdurma tuslari var

Krdeş bluetoothda müzik çalma işini ben yapamadım iPhone telefonum var ama?

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri