Cyclone multimedya

arzemo

0
Çok güzel ve çok pahalı. Arabayı renk katmış. Taktiranlar güle güle kullansınlar.

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar fc5 aracıma çıkışta neccox multimedia taktırdım cihazı incelediğim de tv modülü var fakat bağlıtısı yok acaba bu bağlantımı yapılamıyormu yoksa servis mi yapamadı bilgisi olan varmı

Civic hb 2014-Civic fc5 2016

Aracınız
Beyler nasıl ama
e6ebea1f78d2e2f956617b7e8234c17a.jpg

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam bu cihazin fiyati nedir araci garanti kapsamindan cikariyormu

LG-H502 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız

Byplt

0
Hocam bir sorum daha olacak bu kapi eşik nikelaji taktirmayi dusunuyorum isikli ama elektrik aksamiyla ugrasirsan garanti biter deniyor bu tur seylerde garantiden cikiyormu seevis harici yaptirirsan

Benim garanti bitmesine bir ay vardı. Bir eklenti için tavan lambasından kablo kesmeden sıyırmadan elektrik aldım. Bundan birkaç hafta sonra sürücü tarafı camım hareket etmemeye başladı bir parçası bozulmuş. Aynı şekilde arka camdan birisi bozulmuştu garantiden değişmişti. Servise gittik. Eklentiyi hangi servis yaptı diye sordular çünkü başka bir arabada servisin yaptığı işçiliği görüp aynısını yapmıştım ben de. Yalan söylemedim ben yaptım dedim. Cam ile alakasız bir kabloya müdahalemden dolayı garanti kapsamında işlem yapılmadı. Ücretiyle parça değiştik. Garantinizin bitmesine az bir süre var ise veya takacağınız aksesuarın aciliyeti yok ise garantinin bitmesini bekleyin. Yok ben kesinlikle istiyorum derseniz , garantinin de bozulmasını istemeyeceğinize göre servise gideceksiniz ve malesef yüksek fiyata razı olacaksınız.

Aracınız
Benim garanti bitmesine bir ay vardı. Bir eklenti için tavan lambasından kablo kesmeden sıyırmadan elektrik aldım. Bundan birkaç hafta sonra sürücü tarafı camım hareket etmemeye başladı bir parçası bozulmuş. Aynı şekilde arka camdan birisi bozulmuştu garantiden değişmişti. Servise gittik. Eklentiyi hangi servis yaptı diye sordular çünkü başka bir arabada servisin yaptığı işçiliği görüp aynısını yapmıştım ben de. Yalan söylemedim ben yaptım dedim. Cam ile alakasız bir kabloya müdahalemden dolayı garanti kapsamında işlem yapılmadı. Ücretiyle parça değiştik. Garantinizin bitmesine az bir süre var ise veya takacağınız aksesuarın aciliyeti yok ise garantinin bitmesini bekleyin. Yok ben kesinlikle istiyorum derseniz , garantinin de bozulmasını istemeyeceğinize göre servise gideceksiniz ve malesef yüksek fiyata razı olacaksınız.
Daha araci alali bir bucuk ay falan oldu hocam en iyisi ugrastirmamak o zaman :) bu teyp olayi da cikariyor o zaman

Geri