cyclone navi

msfcml

0
meraba arkadaşlar 2015 aracimda cyclone navigasyon takılı geçenlerde hafıza kartını söktüm müzik atmak için geri taktım bir kaç gün sonra navigasyonu kullanmam gerekliydi navi tuşuna bastığımda navigasyon başlatılamıyor uyarısı verdi birde sd card bilmem ne yazıyodu bilgisi olan varsa cevap veririse sevinirim teşekkür ederim

HUAWEI G7-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
meraba arkadaşlar 2015 aracimda cyclone navigasyon takılı geçenlerde hafıza kartını söktüm müzik atmak için geri taktım bir kaç gün sonra navigasyonu kullanmam gerekliydi navi tuşuna bastığımda navigasyon başlatılamıyor uyarısı verdi birde sd card bilmem ne yazıyodu bilgisi olan varsa cevap veririse sevinirim teşekkür ederim

Haritanın bulunduğu sd karta mı yüklediniz?

msfcml

0
valla bir.âdet kart vardı ona yükledim tem olarak hatirlamiyorum ama yuklemeden önce zannedersem kartı da bi güzel formatladik hsrita karttamiydi yoksa ben navigasyonun dahili hafizasinda zannediyodum ne yapmam gerek şimdi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
valla bir.âdet kart vardı ona yükledim tem olarak hatirlamiyorum ama yuklemeden önce zannedersem kartı da bi güzel formatladik hsrita karttamiydi yoksa ben navigasyonun dahili hafizasinda zannediyodum ne yapmam gerek şimdi

Hocam anlaşılan haritayı silmişsiniz, linkteki haritayı yükleyip anlatıldığı şekilde cihaza tanıtıp kullanın, harita biraz eski ama en azından işinizi görür.

https://www.civictr.com/showthread....ivicTR-Edition-(En-Güncel-Haritayla-Birlikte)

msfcml

0
hocam haritayı yükledim öncelikle teşekkür ederim yalniz bi sorun var sanirim cihaz üzerindeki navi tuşuna basınca harita başlatılamıyor uyarısı veriyo sd kartta dosyanin içindeki igo dosyasına dokununca açılıyor ekran üzerindeki navi tuşuna basınca harita başlatılamıyor uyarısı veriyo sd karti kontrol edin yada takın gibi uyarı bu konuda bilginiz varmidir

cihaz üzerindeki navi tuşuna basınca harita başlatılamıyor uyarısı veriyo

Şu şekilde yapacaksınız.
https://www.civictr.com/showthread.php/3552-dontpanic-exe-sorunu?p=73636&viewfull=1#post73636

Dosyayı seçerken hangi Navigasyon yazılımını yüklediyseniz onun klasörünün içindeki *.exe dosyasını göstereceksiniz. Yani örnekte dontpanic.exe yada sizdeki igo.exe gibi.

Son düzenleme:

msfcml

0
Geri