CYCLONE navigasyon güncelleme..

Aracınız
cyclone marka navigasyonda kart bilgileri silinmiş navigasyon iptal durumda güncelleme yapamıyoruz cihaza igo primo yu nasıl çalıştırabiliriz yardımcı olabilirmi? şimdiden teşekkürler.

Merhaba herkese. Ford Focus sahibiyim ancak Civic forum gerçekten çok aktif ve çözüm odaklı içerik yönünden daha zengin. Ben de cyclone multimedya sahibi olacağım nasipse ama alacağım arkadaş navigasyon kartını kaybetmiş sizce bu sorun çözülebilecek bir sorun mu? Android 4.4.4 sürüm bir cihazda kendi hafızadına indirerek diğer navigasyon programları kullanamaz mıyız? Navi tuşuna başka bir programı örneğin İgoyu kısayol olarak tanımlayabilir miyiz.

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba herkese. Ford Focus sahibiyim ancak Civic forum gerçekten çok aktif ve çözüm odaklı içerik yönünden daha zengin. Ben de cyclone multimedya sahibi olacağım nasipse ama alacağım arkadaş navigasyon kartını kaybetmiş sizce bu sorun çözülebilecek bir sorun mu? Android 4.4.4 sürüm bir cihazda kendi hafızadına indirerek diğer navigasyon programları kullanamaz mıyız? Navi tuşuna başka bir programı örneğin İgoyu kısayol olarak tanımlayabilir miyiz.

Linkteki haritayı indirip dosya yolunu tanıtarak bir deneyin,

https://www.civictr.com/showthread....ivicTR-Edition-(En-Güncel-Haritayla-Birlikte)

Android cihazlarda tablete uygulama kurulur gibi kurman gerekiyor diye biliyorum. Çalışma yolu göstererek çalışmayacaktır. Ayrıca program olarak aynı görünse bile WinCE ve Android versiyonları farklı.

Geri