Cyclone navigasyon

Hiçbiri orijinal imid kadar olamaz. Bence bastırın bayiye, bakalım sonuç ne olacak.

Gerçi konu honda türkiye ye yansıdı ise, onlar gereğini yaparlar. Sanırım.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Smart Olunca o şekilde geliyor araç ben mumlu halini gördüm haziran da damla ataşehir den aldık aracımızı 2 hondamız executive smart en dolusu olarak navigasyon Cyclone ve teyp vermediler böyle geliyor dediler. Bir sıkıntı yok

Ölü 1 değilki ağlayasın; Deli 1 değilki bağlayasın.

Smart modele cyclone takılmıyor. Smart modelde pionner var.

msgkcn

0
Bayi dun aradi beni tekrar dedikleri sey honda turkiyede bunu size kim soyledi tabi bende musteri temsilcisi ismi vermedim daha dogrusu aklimda tutmadim elemanin adini neyse bayinin dedigi abi bize aracin teyp kismi bos geliyor honda bize su cihaz takilacak diyor bizde o cihazi takiyoruz honda kampanya kisminda takilacak cihaz yaziyor yani yapacak birse yok gibi gorunuyor
Ben su kaliteyi bekledim kardesime benim israrim ile corolla aldik iyiki almisiz onun arka kamera goruntusu o kadar kaliteli ki gece bile net gosteriyor ve yakit hondaya gore cok daha az ennkisa zamanda tup taktiracam aracdan genel olarak memnunum beni uzen tek sey arka kamera tabi birde yakit. Suan icin yol bilgisayari 9.8 gosteriyor arac km yaptikca duser diye tahmin ediyorum insallah duser

Uzun yolda ve akanbtrafikte daha az yakar. Kısa mesafeler ve dur kalklarda çok yakar. Araç en çok yakıtı ilk kalkışlarda yakar. Ha bu demek değil ki araç az yakıyor. Bizimkisi zuurt tesellisi. :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

İmid den gelen arka kamera görüntüsü bence yeterli. Ama naviden gelen kötü kabul....

Ben hala servisin dediğine çok inanmadım. Hondadan bir daha teyit alsanız

msgkcn

0
Hondanin bana donmesini bekliyorum hala aramadilar bakalim yarina kadar beklemeyi dusunuyorum sonra tekrar arayacam

Sonuç u bizede bildirirseniz sevinirim aynı sorun bendede mevcut.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Smart modele cyclone takılmıyor. Smart modelde pionner var.

kaldırmışlar Ataşehir Damla'dan aldık aracı pioneer da cok secenek yokmus sadece akıllı telefon ile kontrol saglandıgı için cok talep görmemiş bunun için Cyclone ile anlaşmış honda onu takıyorlarmış.

msgkcn

0
Hala bana donmediler bugun tekrar arayacam hondayi sonucu burdan soylerim kampanyalar kisminda hediye navigasyon diyor ama orjinal teybi sokuyor cok ilginc bi yaklasim

Geri