cyclone navigasyona koltuk arkası ekran hk.

Keyifli forumlar.
2015 model aracımda cyclone multimedia cihazı var genel anlamda memnunum.Küçük bir kızım var 15 aylık.(ellerinizden öper).malum ön gögüslük sürücüye kavisli olduğundan araç koltuğunda oturan bebeğim ekranı göremiyor.Koltuk arkası ekran aklıma geldi ama cyclone sitesine baktığımda koltuk kafalıklarının demirine takılanları gördüm hoşuma gitti.Acaba bunu alsak teybe uyarlayabiliyormuyuz yani cihaza bağlanabilir mi yoksa bunlar ön cihazdan bağımsız mı çalışır.Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Aracınız
Keyifli forumlar sizede masallah kiziniza diyelim... Benimde 16 aylik kizim var(ellerinizden oper;) aracimi alirken bende servise sormustum taktirmak icin beni vaz gecirdiler. Ciddi kazalarda ekran tam bebegin yuzune gelebilecegi icin risk gormuslerdi ama tabi karari gene birakmislardi.

Bu yuzden karar sizin mutlaka sadece dusuncem olarak soylemek istedim...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Keyifli forumlar.
2015 model aracımda cyclone multimedia cihazı var genel anlamda memnunum.Küçük bir kızım var 15 aylık.(ellerinizden öper).malum ön gögüslük sürücüye kavisli olduğundan araç koltuğunda oturan bebeğim ekranı göremiyor.Koltuk arkası ekran aklıma geldi ama cyclone sitesine baktığımda koltuk kafalıklarının demirine takılanları gördüm hoşuma gitti.Acaba bunu alsak teybe uyarlayabiliyormuyuz yani cihaza bağlanabilir mi yoksa bunlar ön cihazdan bağımsız mı çalışır.Vereceğiniz bilgiler için şimdiden teşekkür ederim.

Linkte uygulama yapılmış araç var inceleyebilirsiniz.

http://civictr.com/showthread.php/240-Bugun-hondanıza-ne-yaptınız/page30?p=36160#post36160

Geri