Civic FB7 Cyclone telefon bağlama

Aracınız
Civic FB7 2015
Aracım 2015 fb7. Üzerinde de cyclone teyp var. Aslında sadece müzik dinlemek için bana yeterli gelse de navigasyon klip vb uygulamalar için karın ağrısı. Bunun için iki seçeneğim var birincisi win ce 6.0 yüklü olan cyclone teybe telefonu usb yada başka türden bağlamak diğeri ise teybi değiştirmek.
Asıl sorum yukarıda da yazdığım gibi cyclone teybe telefonu nasıl yansıtırım. Eminim ki bu sorundan muzdarip olan arkadaşlar vardır. En azında olacaksa hepimiz öğrenelim olmayacaksa da bilelim şimdiden teşekkür ederim

FIG-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Cyclone teybe bluetooth ile bağlanıp, telefondaki müzikleri dinleyebilirsiniz. Telefon yansıtma özelliği yok.

Double ekran olsun, dışarıdan bakınca güzel dursun, akşam renk cümbüşü olsun derseniz yeterli bir cihaz. Ama sizin istediğiniz özelliklere göre Android cihaz almanızı tavsiye ederim.

Aracınız
Civic FB7 2015
Madem öyle bir özelliği yok o zaman kalsın. Zaten bluetooth ile müzik dinleme olayı güzel telefon görüşme kalitesi güzel. Klipte olmayıversin. Tek sıkıntı tema. Turuncu olandan behsediyorum. Tema değiştirmek ile ilgili bir sürü konu açılmış ama yapabilen yok sanırım. Sizin bu konuda bilginiz varmı
Cyclone teybe bluetooth ile bağlanıp, telefondaki müzikleri dinleyebilirsiniz. Telefon yansıtma özelliği yok.

Double ekran olsun, dışarıdan bakınca güzel dursun, akşam renk cümbüşü olsun derseniz yeterli bir cihaz. Ama sizin istediğiniz özelliklere göre Android cihaz almanızı tavsiye ederim.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Madem öyle bir özelliği yok o zaman kalsın. Zaten bluetooth ile müzik dinleme olayı güzel telefon görüşme kalitesi güzel. Klipte olmayıversin. Tek sıkıntı tema. Turuncu olandan behsediyorum. Tema değiştirmek ile ilgili bir sürü konu açılmış ama yapabilen yok sanırım. Sizin bu konuda bilginiz varmı

Memnunsanız sıkıntı yok. Tema konusunda bilgim yok. Ben fazla uğraşmadan Android ekrana geçiş yaptım. Eski cihazı da sattım.

LooSii

Özel Üye
Aracınız
Civic FB7 2015
Aşağıdaki konu başlığına yazmıştım. İncelerseniz yardımı olabilir. Aracın üzerinden çıkan Cyclone multimedya ekranı da 550₺'ye sattım.

Geri