Cylone hep boyle problemlimi

İlk oncelikle site yoneticilerine cok tsk ederim bir cok problemi onlar ve burdaki arkadaslar sayesinde aydinliga kavusturma firsatini buldum. Benim problemim aracin usb kablosuna tlf takiorun sarz ediyor gozukuyor ama tanimla ma yok ekranda hic bisey gozukmuor haliyle tlf daki hic biseyi goremiyorum aux dugmesine basiyorum cizir cizir ses geliyor ve cok duyulur bicimde blututla zaten muzik dinleme gibi bi olay suanlik hayal urunu tlf eslestirme yapiorum arac tlf konusuyorum ama muzik dinleme imkansiz suan lik bide benim aracinda tv anten kablosu var sag ust kosede fakat ekranda tv die bi secenek yok o kadar kurcalamam ragmen bu porblmleri bi turlu cozemedim bilgisi olan arkadaslar varsa fikirlerini bekliyorum ??

SM-N900 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

8b282ee169a096c2f8ca55e9c9e335b8.jpg

8b282ee169a096c2f8ca55e9c9e335b8.jpg

Kardeşim bloutooth ile bağlandıktan sonra o ekranda mobil oynatıcı yazar oraya tıkladığında telefonda çalan müzikler çalar sonra tv ise direksiyondan sol kısımda bulunan soucre düğmesinden radyo ya tv ye ve dvd ye geçişler sağlamaktadır

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Tskler muzik isini hallettim az once malum arac basindayim ama direksiyonda tusla (sorc) tv alakali en ufak bisey yok

Ses verme müzüköeri değiştirmek için kuklacının düğmelerim ortasında bulunan tuşa basın o değiştirir

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Ses olayını halletmişsiniz.

Cihazda TV yok diye biliyorum. Anteni de bağlamamış olabilirler ama benim bildiğim Cyclone RRW-1500 diye geçen modelde Tv yok.
Honda dan değilde bu modele benzeyen Cyclone cihazını dışardan alanlarda TV olması lazım.
Mesela bunda TV özelliği görünüyor:
http://www.cyclone.com.tr/urundetay.asp?sno=194&uno=156

Cihazlar aynı gibi ama sanırım Honda araçlara takarken farklı bir versiyonunu taktı yada bazı kabloları takmadı.

Ses olayini hallettim arkadas saolsun bilgilendirdi beni fakat direksiyondaki sorc tusuyla ilerlerken tv menusu cikiyor fakat sinyal yok diyor acaba anteni mi yok radyo anteni ile tv anteni ayni sey degilmi extradan kablo takiliorsa nasil temin edilip nasil takilior acaba

Ses olayini hallettim arkadas saolsun bilgilendirdi beni fakat direksiyondaki sorc tusuyla ilerlerken tv menusu cikiyor fakat sinyal yok diyor acaba anteni mi yok radyo anteni ile tv anteni ayni sey degilmi extradan kablo takiliorsa nasil temin edilip nasil takilior acaba

Model numarası Cyclone RRW-1500 diye geçiyor ve internetde hiç bir yerde böyle bir model numarası yok. Bu da cihazın Honda Türkiye'ye özel üretildiği ve bazı kısımlarının kırpıldığını düşündürüyor. Ancak uzman birilerinin cihazı söküp arkasında Tv anten girişi varmı ve anten bağlanmışmı diye baktıktan sonra emin olabilirsiniz.

Ben bir arkadaşımla beraber aynı araçtan almıştım ve ikimizde de Tv olayı sizdeki gibi. Zaten menülerde de Tv yi görmemeniz lazım , çünkü devre dışı bırakılmış. Source tuşu ile orjinal arabirimde Tv nin çıktığını bilmiyordum.
Başka temalar ile Tv ekranı menülerde çıkıyor ama yine sinyal yok mesajıyla.

Bu arada görmediğiniz başka ekranlarda var ama donanım desteklemediği için göremiyoruz.

05-Jul-17 11-24-33.jpg05-Jul-17 11-26-27.jpg05-Jul-17 11-30-24.jpg05-Jul-17 11-31-56.jpg

gibi.

Geri