D modunda stop etme

Arkadaşlar mrb aracim 2008 otomatik civic aracim az eğimli yolda hareket halinde iken stop etti bu normal bir durummu çünkü ş modunda stop etmez diye biliyorum

kayhanbozkus

0
Yönetici
Arkadaşlar mrb aracim 2008 otomatik civic aracim az eğimli yolda hareket halinde iken stop etti bu normal bir durummu çünkü ş modunda stop etmez diye biliyorum
Arac tuplu mu ve markasi ne ? Bende brc marka tup vardi ayni sekilde stop ediyodu ECU arizaliymis o degisti duzeldi yani tupun beyni.

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Evet ustam atiker marka tüp.araçta çekiş düşüklüğü de hissettim o an gaz pedalı sanki boşta gidiyordu sizde de oylemiydi..haftasonu aracı lpgciye gostereyim

kayhanbozkus

0
Yönetici
Evet ustam atiker marka tüp.araçta çekiş düşüklüğü de hissettim o an gaz pedalı sanki boşta gidiyordu sizde de oylemiydi..haftasonu aracı lpgciye gostereyim
Bizim yasadigimiz cok garip bi olaydi aslinda araca tam gaz yaptigimizda gidiyodu ayagimizi biraz gazdan cektik mi stop ediyodu

HUAWEI MT7-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Benim durumdan farkliymis hatta ben stop ettik ten sonra marsa bastım 2 kere almadı.. haftasonu lpg için bir bakıma gideyim teşekkür ederim bilgilendirmeniz için

Geri