danışma

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
araçda kaset çalar var demiş ama fotoda kasetçalar yok gibi sanki yalan söylemiş gibi geldi

GT-I9190 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hocam 2015 model araçta kasetçalar olmaz.Yanlışlıkla işaretlenmiş.
Boya konusunda da avuç kadar lokal boya demiş.
Korkulacak bir durum yok gibi ama tabii ki servise göstermekte fayda var.

LG-D802 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
araç niye boyanmış önemli olan o resimlerini isteyin boyanmadan önceki onun dışında güzel araba bence

amesfa

0
Aracın boyalı olmasından ziyade forumdaki arkadaşların da dediği gibi boyanmadan önceki resimleri isteyin. Detaylı eskpertiz şart. İzmir ve Antalya tarafından araba alıyorsanız daha dikkatli olunmasında fayda var özellikle antalya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aracınız
Civic FB7 2015
ufak boya dediği kaput boyanmış verniklenmiş telefonda çelişkili konuşması hoşuma gitmedi adamın. fiyatıda arttırdı galerici değilmi hepsi aynı... yarın 2015 model 28 binde ilk sahibinden bir araba bakacağım 70 bine hayırlısı... fiyatlar yükseldi...

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

eros

0
Aracın boyalı olmasından ziyade forumdaki arkadaşların da dediği gibi boyanmadan önceki resimleri isteyin. Detaylı eskpertiz şart. İzmir ve Antalya tarafından araba alıyorsanız daha dikkatli olunmasında fayda var özellikle antalya.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Izmir ve Antalya dan araba alırken daha dikkatli olun demiştiniz.Konuyu biraz daha acabilirmisiniz.Nedeni nedir acaba?.Teşekkürler

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

amesfa

0
Izmir ve Antalya dan araba alırken daha dikkatli olun demiştiniz.Konuyu biraz daha acabilirmisiniz.Nedeni nedir acaba?.Teşekkürler

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Antalya tarafından araç alımı yaparken kilometre oynaması ile ilgili birkaç forumda kullanıcı yorumları okudum. tabi bu durumu her yerde yaşamak mümkün ama özellikle nem oranın yüksek olduğu yerlerde fazla km yapmış araçlarda arabanın yıpranması daha yoğun oluyor. Bu benim şahsi düşüncem tabiki 2. el araba alırken güvenilir detaylı ekspertiz yaptırmak kulaktan dolma bilgilerin kat kat üstündedir.

Aracınız
Antalya tarafından araç alımı yaparken kilometre oynaması ile ilgili birkaç forumda kullanıcı yorumları okudum. tabi bu durumu her yerde yaşamak mümkün ama özellikle nem oranın yüksek olduğu yerlerde fazla km yapmış araçlarda arabanın yıpranması daha yoğun oluyor. Bu benim şahsi düşüncem tabiki 2. el araba alırken güvenilir detaylı ekspertiz yaptırmak kulaktan dolma bilgilerin kat kat üstündedir.

şahsi düşüncem sahtekar her yerde sahtekar antalyada da var izmirdede ankarada da antalyada olduğum için söylemedim bu arada :)
ama antalyanın nemli havasının bakımsız kalan araçları çürüttüğü doğrudur ama bu kaç yaşında başlar araçta o biraz karışık ;)

amesfa

0
şahsi düşüncem sahtekar her yerde sahtekar antalyada da var izmirdede ankarada da antalyada olduğum için söylemedim bu arada :)
ama antalyanın nemli havasının bakımsız kalan araçları çürüttüğü doğrudur ama bu kaç yaşında başlar araçta o biraz karışık ;)

Kesinlikle haklısınız, sahtekar her yerde aynı. nemli yerlerde bakımsız bırakılan araçların deformasyonu çok oluyor, burda araçlarında kalitesi azçok ortaya çıkıyor

Geri