Değer Kaybı Alabilir Miyim

Arkadaşlar Selamun Aleyküm Bu Gün Yolda Giderken Kırmızı Işık Yandığını Gördüm Durdum Arkamdan Gelen Araç Duramadı Fren Sesini Duydum Ve Sert Bir Kaza Olmaması İçin Ayağımı Frenden Çektim Ve Arkadan Vurdu Aracıma Anlaştık Tutanağımızı Tuttuk Suçunu Kabul Etti Karşı Taraf Araçta Oluşan Hasar

Arka Tampon Sağ Sol Ayakları Kırıldı Yerinden Çıktı Vurmanın Şiddeti İle Tampon da Ezilme Meydana Geldi Bagaj Kapağı Sağ Tarafa Doğru Hafiften Kaydı Kapanıyor Fakat Sol Bagaj Aralığına Parmak Giriyor Sağ Tarafa Girmiyor

Sorum Şu Ben Daha Önceden Bir Kaza Yapmıştım Tek Taraflı Olarak Aracı Önünden Vurmultum Refüje Bu Kaza İle Alakalı Olmayan Ordan Araca Hasar Kaydı Çıkıyor Fakat Bu Kazada Hasar Kaydı Çıkacak Doğal Olarak Araç Yetkili Serviste Yapılacak Değer Kaybı Alabilir Miyim Karşı Taraftan Daha Önce Hiç Almadım Değer Kaybı IMG_20190614_232019.jpegIMG_20190614_232003.jpegIMG_20190614_231915.jpeg

RNE-L01 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bilen arkadaşlar görünce cevap yazacaktır.çok geçmiş olsun.bende önden bir kaza yapmistim.kucugu büyüğü yok.can sıkıyor.Allah yardımcınız olsun.halledilir

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Bilen arkadaşlar görünce cevap yazacaktır.çok geçmiş olsun.bende önden bir kaza yapmistim.kucugu büyüğü yok.can sıkıyor.Allah yardımcınız olsun.halledilir

BLA-L09 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Öyle valla hemde nasıl can sıkıyor hiç yere servis lerde uğraşıcaz git gel artık

Aracınız
Civic FC5 2018
Ve in yekâdullezîne keferû le yuzlikûneke bi ebsârihim lemmâ semiûz zikra ve yekûlûne innehu le mecnûn(mecnûnun). Ve mâ huve illâ zikrun lil âlemîn. Öncelikle şu nazar ayetini şuraya bırakayım. ustam bu aracın başına gelen nedir böyle ya kaç oldu sorun kaza vs. Allah yardımcın olsun var birşeyler.

Moderatörün son düzenlenenleri:
Ve in yekâdullezîne keferû le yuzlikûneke bi ebsârihim lemmâ semiûz zikra ve yekûlûne innehu le mecnûn(mecnûnun). Ve mâ huve illâ zikrun lil âlemîn. Öncelikle şu nazar ayetini şuraya bırakayım. ustam bu aracın başına gelen nedir böyle ya kaç oldu sorun kaza vs. allah yardımcın olsun var birşeyler.
Göz nazar ne ararsak var galiba bu arabada

Plastik parçalar için değer kaybı alınamıyor maalesef...

LG-D855 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Hay böyle adaletin ben bu ülkede ki o değer kaybı vermediği tampon 8.500 TL yetkili servis de Hasar Kaydı bizim araca işliyecek zararımız hiç olacak ne güzel dünya sağol ustam bilgin için

Ad Soyad
hakan arer
Aracınız
Civic FC5 2018
1 ay olmadi benim aracimada vurdular,benim aracta tampon onarilacak bagaj kapaginin ucu egilmis o kisim boyancak ve sorun teskil eden arka tampon demiri değişecek yurt dışından gelecekmis ,honda marmaraya birakacaktim dedilerki arkadaşlar parca gelene kadar aracınız burda kalacak artik 3 hafta mi 4 haftami sürer orası meçhul , bırakmadım aracı doğal olarak yenibosnada honda park var orayla konuştum çözüm sağladılar aracı gösterdim parca bekliyoruz gelince birakicam araci,bayramda beni araçsız birakmadilar sagolsunlar.IMG-20190528-WA0032.jpeg

XT1650 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri