Değer kaybı hakkında

Hakkımı onarılarak alıyorum ama değeri düştü 80 e satacakken şimdi 60 a kadar düşmesinden korkuyorum alt takım zarar gördü 2 kapı değişcek durduk yere insanın canı sıkılıyor

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FB7 2015
Hakkımı onarılarak alıyorum ama değeri düştü 80 e satacakken şimdi 60 a kadar düşmesinden korkuyorum alt takım zarar gördü 2 kapı değişcek durduk yere insanın canı sıkılıyor

Tabi çok can sıkıcı bir durum ama sigortadan değer kaybı talep etmekten başka yapılacak bir şey de yok maalesef.

Aracınız
Ben 12.000 TL hasar kaydı için 4250 TL aldım.avukatin becerisine bağlı.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aracınız
Ben karşı tarafın sigortasını aradım değer kaybıyla ilgili aradım dededim benden kaza evraklarının mail lini istediler bende yolladım 15 gün sonra parayı hesabıma yolladılar 3000 tl masraf vardı arabamda 1600 tl yolladılar

HONDA RS

Arkadaşlar birşey sorucam üst te gördünüz fotoda 16 bin lik fatura çıkardılar her neyse değişen parşaları alabiliyomuyuz jant değişcekmiş alt takım değişti çıkanları almak istiyorum öyle bi hakkım var mı

Aracınız
Arkadaşlar birşey sorucam üst te gördünüz fotoda 16 bin lik fatura çıkardılar her neyse değişen parşaları alabiliyomuyuz jant değişcekmiş alt takım değişti çıkanları almak istiyorum öyle bi hakkım var mı

Çıkan parçaları karşı taraf alır, eğer onlar ödüyorsa, ben öyle biliyorum.

2015 Elegance Eco

Geri