degisken lpg fiyatlari

bende shell'i tecrübe ettim shell den aldığım yakıt opet ve bp ye göre 30- 35km daha fazla gidiyor

Ben devamli olarak shell yada opetten alirim , shell 18 km daha fazla gidiyor ancak Opetin verdigi paro puana bakacak olursak bunu fazlasi ile telafi ediyor. Petrol ofisi pogazi denemenizi bir oneririm. Mesela ben yarin aparatim geldiginde kesinlikle tekrar Po'yu deneyimleyecegim

Aracınız
Carfour hal arkası Po 2.07 - Kozyatağı Aytemiz opet 1.95 - Kozyatağı shell 1.99 (opeti tavsiye etmiyorum çok olumsuz yorum var aracın gaza basincada yığılması ayri bir dert)

Tapatalk....

eray

0
Merhaba Opet in sabıkası yok... daha evvel forumda paylasildi (not bu arada koç çalışanı falan değilim )

Hakan Uzun

0
Yönetici
Merhaba Opet in sabıkası yok... daha evvel forumda paylasildi (not bu arada koç çalışanı falan değilim )

ben koç çalışanıyım :) türkiyedeki lpg haliyle ithaldir. katkı farkı vardır. Gerisin geri hepsi aynı çok inanmamak her birşey söyleyene

Aracınız
Otogaz ithal edenler var dökme gazi zenginleştirip satanlar var dökme gazı otogaz gibi katkilayip satanlar da var direk dökme gazi otogaz niyetine bize satanlar da var turlu türlü onun için her istasyondaki yakıt birbirinden farklı yok ole değil diyen varsa km karşılaştırması yapsin

Tapatalk....

Hakan Uzun

0
Yönetici
degisken lpg fiyatlari

Otogaz ithal edenler var dökme gazi zenginleştirip satanlar var dökme gazı otogaz gibi katkilayip satanlar da var direk dökme gazi otogaz niyetine bize satanlar da var turlu türlü onun için her istasyondaki yakıt birbirinden farklı yok ole değil diyen varsa km karşılaştırması yapsin

Tapatalk....

Dokme gaz ne demek hocam? Biraz acarmisin?ilk kez duydum

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Geri