Denizliden MERHABA

Adım:Muhammet Ayhan
Yaşım : 22
Yaşadığım Yer :DENZLİ
Niyetlendiğim araç : fb7 kasa 1.6 elegance otomotik beyaz (beni biraz kandırarak aldırmaz lazım bu yaşta 60 bin tl para vercem sonuç ta ondan yani )

Şuanki araçlarım : honda civic 99 model 1.6 ies güvenlik paket
2011 wv caddy 1.6 trendline gümüş

Teşekkür ederim bide uygun fiyatlı otomotik fd 7 aldınızmı bana tamam olacak

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kara82

0
Aracınız
Kandirmak degil de ikna diyelim. Elegance otomatik eco tuplu model icin: Honda kullanıcısı olarak motorun sorunsuzlugunu bilirsiniz zaten, ayrica 6 sene tuplu bir arabaya garanti veren baska marka yok, tam otomatik vites oldugu icin geri kacirmaz, geçişleri konforlu, kolay kolay bozulmaz, tupe mükemmel uyumludur, ara sira benzinli binmeye gerek yoktur. Bu sorunsuzlukta yakit acisindan dizellerle ayni fiyata gelen ve alirken maliyeti dusuk olan baska arac var mi? Ikinci elde deger kaybetmemesi, koltuk isitma, xenon far, 8 hava yastigi, guvenlik ozelliklerinin tum donanim seviyelerinde ayni olusu.... vs. Daha niceleri. Negatif yanlari ince boya, bijon saplamalarinin cabuk kırılması, lpg'de binerken benzin gostergesindeki düşüş, silkeleme sorunu ve yol sesi. Görüldüğü uzere eksileri kayda deger sayilmaz ama artilari cok fazla. Bir eksisi de su: araci alinca pek ariza vermeyince body kit, beyaz ampuller gibi luks ihtiyaclara para harcarsiniz :)

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
[MENTION=2739]Karahayıt[/MENTION] Hoş geldiniz, keyifli forumlar.

Geri