Deprem :(

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
İzlemeyin bence de, HaberTurk'te Canlı Yayında bilim insanlarını dinliyorum ve pek iç açıcı konuşmuyorlar gerçekten :unsure:
Olayı büyütmeleri hoş değil. İnsanları çokta korkutmamak lazım. Tedbirini alırsın hayat devam eder. Dünya'da her gün belki yüzlerce deprem oluyor. Çekirdek daima hareket halinde bir çok gaz oluşuyor. Bunlar bir yerden çıkmalı. Yoksa Dünya'mız gaz sıkışmasından dolayı patlar. Ne yazıkki depremleri biraz yakınımızda olunca farkına varıyoruz. En ömemliside zamanı belli değil! Bu konuda kendimizi ve ailemizi iyi eğitmeliyiz!

Faaliyet ayn-ı lezzettir.

ozqury

0
Aracınız
Civic FC5 2018
Yeni konu açmaktansa buradan devam etmek istedim. 22:20 sularında Manisa Akhisar' da 5.4 büyüklüğünde deprem olmuş arkadaşlar. Başta Manisa olmak üzere depremi hisseden İzmir, Aydın, Bursa, Denizli, Yalova ve İstanbul' a büyük geçmiş olsun. Ayrıca Akhisar' da hasar gören bir kaç bina olduğu da yine haberlerde geçiyor ama neyse ki can kaybı veya yaralanma olayı yokmuş. Tekrardan hisseden herkese büyük geçmiş olsun.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Yeni öğrendim. O bölgede yaşayanlara geçmiş olsun. Allah beterinden saklasın.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Teşekkürler.
Ciddi bir sallandık. Yaşayan herkese geçmiş olsun.
Umarım can ve mal kaybı olmamıştır.

S

Silinen üye 20336

Guest
22:23’te sallandık biz de. Sarsıntı uzun sürmedi ancak sert ve güçlü titreşim yaptı. Yakın çevrede önemli sayılacak bir deprem olduğunu düşünüp hemen baktım ilgili internet sitesine. 10-15 dakika sonra görüntüleyebildim.

Herkese geçmiş olsun.
ALLAH(c.c.) afetlerinden korusun... ??

Ad Soyad
Gökhan Bakkal
Aracınız
Civic FC5 2017
Bugün de Elazığ da deprem olmuş. Sonumuz hayır olsun. Depremi yaşayan arkadaşlara geçmiş olsun

Redmi Note 8 Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri