Deri direksiyon

Fc5 direksiyon o kadar dikkat etmeme karşın yine de çiziliyor neden olduğu bir türlü bulamadım. Mont fermuarlı degmesi yada saat veya tırnak neyse bir şekilde benim hatam bir çözüm varmı deri direksiyon bakalım vazalin
falan en azından rengini geri getirsemIMG_20180227_190530.jpg

Lenovo P2a42 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Fc5 direksiyon o kadar dikkat etmeme karşın yine de çiziliyor neden olduğu bir türlü bulamadım. Mont fermuarlı degmesi yada saat veya tırnak neyse bir şekilde benim hatam bir çözüm varmı deri direksiyon bakalım vazalin
falan en azından rengini geri getirsemEkli dosyayı görüntüle 5982

Ben FB7 de aynı problemi çok yaşadığım için çözümü deri kılıf diktirmekte bulmuştum. Deneyebilirsiniz.

Ben de tamamen yıpranana kadar tadını alayım sonra yaptırırım diye düşünüyorum ama şu an basit bir çözüm bulursam iyi olacak bu gün iki çizik daha farkedince canım sıkıldı siz üzerine koruma amaçlı mi diktirdiniz

Aracınız
Bende de aynısı oluştu. Tırnak ile bile bu şekilde parçalanıyor. Çizilmek değil çünkü bu bildiğiniz üzerindeki yüzey tırnağı sektire sektire parçalanıyor. Daha önce hiç karşılaştığım bir durum değil. Normal mi sizce? Malzemeden mi kaynaklı?

Malzemesi bence gayet güzel tüm araçlarda Aynen oluyor güzel en kaliteli deri ayakkabılar bile bu tirtillanma oluyor bence öyle düşünelim malzemeden deyip kestirmek bence biraz çözüm odaklı olmuyor.

mali

0
Bendede aynısı oldu tırnağım takıldı. Deri onarımına dair videolar var ama bence hiç kafanıza takmayın orjinal deri kılıfları var. Gittiği yere kadar sonra yenilersiniz.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri