DERİ KOLTUK SOYULMASI

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Deri koltuk neden üretilir ben anlamam. Kışın üşütür, yazın aşırı terletir, konforsuz bana göre.
Sebebi kullanışlılık değil. Premium havası kattığı için yapılır. Donanım olarak lanse edilir. Fakat bakımı zordur. Üstünde kaymamak için ince ped örtüler ilede kullanılır. Eğer kalitesiz malzeme kullanılmış ise çok can sıkar. Ben özel olarak hakiki diktirdiğim deri direksiyonun bakımı bile bana yetiyor.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Ad Soyad
asdemirtas
Aracınız
Civic aracım yok
Sebebi kullanışlılık değil. Premium havası kattığı için yapılır. Donanım olarak lanse edilir. Fakat bakımı zordur. Üstünde kaymamak için ince ped örtüler ilede kullanılır. Eğer kalitesiz malzeme kullanılmış ise çok can sıkar. Ben özel olarak hakiki diktirdiğim deri direksiyonun bakımı bile bana yetiyor.

Görüntüsü iyi güzel de yaz geldi şimdi pişirir, terletir. gacır gucur sesi cabası. Kışık tamam koltuk ısıtma var ama bana nedense hiç cazip gelmiyor. Araba alırken kumaş döşeme seçilebiliyor mu acaba?

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Görüntüsü iyi güzel de yaz geldi şimdi pişirir, terletir. gacır gucur sesi cabası. Kışık tamam koltuk ısıtma var ama bana nedense hiç cazip gelmiyor. Araba alırken kumaş döşeme seçilebiliyor mu acaba?
Honda pek opsiyon işine girmiyor. Aracı üretiyor. Donanımları sıralıyor. Alıcı işine geleni alıyor diye biliyorum.

m2hamid

0
Yönetici
Ad Soyad
M2Hamid
Aracınız
Civic FD6 2010
Delikli hakiki deriler pek terletmez ama premium markalar dışında pek kullanan yok.

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019
Sırf deri döşeme olduğu için exe paketten vazgeçip elegance almıştım.

Geri