Deri koltuklara kılıf

Aracın deri koltuklarında küçük beyaz catlaklar oluşuyor engellemek için koruma kılıfı almayı düşünüyorum...önerisi olan varsa belirtsin lutfen

CPH1893 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Ben de araştırıyorum halen aradığımı bulamadım, sinir oldum.!

Aslında çok bir şey de istemiyorum;
-ön arka komple set olsun,
-terletmesin,
-tam olarak köşeler dahil sarıp koruma sağlasın,
-baldır kısmı da kapalı olsun,
-kafalık kısmı ayrı olarak takılıyor olsun.

Kalanı standart, görseli iyi olsun vs. Vs.

Henüz bulamadım, bulan varsa paylaşsın lütfen.

Teşekkürler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Deri koltuklara takılan kılıflar uzun vadede faydadan çok zarar verecektir. Kaliteli Deri temizleyici ile temizleyip 3-6 ayda bir deri koruma ürünü kullanmanızı tavsiye ederim. Marka olarak colourlock, gyeon, gtechniq gibi markalara bakabilirsiniz.

WolfRaM

Özel Üye
Aracınız
Civic FC5 2019
Deri koltuklara takılan kılıflar uzun vadede faydadan çok zarar verecektir. Kaliteli Deri temizleyici ile temizleyip 3-6 ayda bir deri koruma ürünü kullanmanızı tavsiye ederim. Marka olarak colourlock, gyeon, gtechniq gibi markalara bakabilirsiniz.

Yani bu dediğiniz temizlik ve korumayı yine yapsak fakat üzerine de Kılıf kullansak daha iyi ve daha etkili olmaz mı ?

Zararı ne olabilir koruyucu minderin onu merak ediyorum ??

Teşekkürler

Aracınız
Civic FC5 2019

Hocam kullandığınız ürünlerin linkini atabilir misiniz?

Aracınız
Hocam kullandığınız ürünlerin linkini atabilir misiniz?

Deri koruma ürünü olarak:
Gtechniq L1 Leather Guard Deri Koruyucu - 100ml https://www.hepsiburada.com/gtechni...00ml-p-HBV00000EDLP9?magaza=yamaclardetailing

Deri temizleyici olarak:
Gyeon Quartz Q2m Leather Cleaner-Deri Temizleyici 500 ml https://www.hepsiburada.com/gyeon-q...leyici-500-ml-p-HBV00000CE6HV?magaza=hobiotom

Tavsiye edebilirim. Benim kullandığım ürünler bunlar. Deri temizleyici ile ilk temizlikten sonra koruma uygularsanız zaten deriniz parlamıyor ve temizlik ihtiyacı pek olmuyor. 3-6 ayda bir korumayı yenilerseniz uzun yıllar deforme olmadan kullanabilirsiniz.

bende fc5 deri koltuklar için uygun bir kılıf arıyorum kullanan ve memnun olan arkadaşlar varsa paylaşabilir mi ?

arkadaşlar çok sık kullanıldığı için deri koltuklara uygun bir kılıf arıyorum . tavsiyesi olan paylaşabilir mi lütfen ?

Aracınız
Civic FC5 2019
ben de çok araştırdım fakat şöyle bir durum var. deri koltuklara kılıf takmak koltuktaki hava yastıklarının açılmasını engelliyor. kılıf takmamak en doğrusu.. canınız daha değerli...
arkadaşlar çok sık kullanıldığı için deri koltuklara uygun bir kılıf arıyorum . tavsiyesi olan paylaşabilir mi lütfen ?

SM-A605F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aracınız
Civic FC5 2017
n11.com'dan Honda Civic Araca Özel Oto Koltuk Kılıfı seçtim! Alışverişin Uğurlu Adresi'nde fiyatlar harika!

Ürün ü aldıktan sonra foto beklıyoruz

BV6800Pro cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri