Deri Temizliği ve Torpido Temizleyici

kayhanbozkus

0
Yönetici
Ürünler %100 yerli üretim ve birebir denediğim ürünlerdir. Öncelikle aracımın deri döşemeleri bej renk ve kısa sürede kirleniyor. Oturma yerleri baya bir kirliydi. Temizleme solüsyonunu koltuğa sıkıyoruz 10-15 saniye bekledikten sonra nemli mikrofiber bez ile siliyoruz ardindan kuruluyoruz. Ben 1 gün sonra (malum karantina günlerinde vakit gecirmek icin) bakım solüsyonunu uyguladım. Bu ürünü de uygulamak istediğimiz bölgeye sıktıktan sonra mikrofiber bez ile yayarak uyguluyoruz. Sahsi fikirlerim temizleme urunu gercekten basarili ve koltukları gözle görülür biçimde temizledi. Bakım solüsyonunu uyguladıktan sonra koltukta ki o yapay dokunuş yerini daha guzel kadifemsi bir dokunusa birakti. Torpido bakim kremine gelelim. Oncelikle bu urunu aracimda torpidonun yolcu kismina denk gelen bolgede olusan mat ve cizikli bolgeyi gidermek icin aldim. Ilk uygulama sonrasi sunu gonul rahatligiyla soyleyebilirim ki iyi ki almisim. Gercekten o bolgeyi bir cok urunu parlatmak ve o kotu goruntuyu kaybetmek icin kullandim fakat basaramamistim. Bu urun ilk uygulama sonrasi gozle gorulur bir duzelme gozlemlememe neden oldu. Acikcasi beklentim dusuktu ve beni gayet tatmin etti. Herkese tavsiye ederim. Fiyat olarakta gayet uygun muadili farkli markalara nazaran ...

NEWMİX 2 'li Set Deri&Vinil Temizleme ve Bakım Losyonu-500'er Ml 49,90 TL yerine 39,90 TL

Newmix Torpido Bakım Kremi NANO-150 Gr. 39,02 TL yerine 24,90 TL

KREM ILE UGRASAMAM DIYENLER ;

NEWMİX Torpido Bakım Losyonu-500 Ml 54,91 TL yerine 19,90 TL

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

ARTIK TUCSON 2015 :)

Paylaşım için teşekkürler Kayhan abi.
İlerleyen zaman da direksiyonum parladığı zaman matlaştırır mı acaba ?
AutoGLYM leather cleaner kullanıyordum bitti.
Bu ürünler yerli üretim ve AutoGLYM' e göre 3 te 1 fiyatı neredeyse. Direksiyon parladığı zaman bide bundan denerim sanki.
Sen uyguladın mı hiç direksiyona ?

'?? ??? ???. (??????)
'?? ??? ???. ?-???? ??-? (?????)
'?? ??? ???. (????? ??????? :)

Ürünler %100 yerli üretim ve birebir denediğim ürünlerdir. Öncelikle aracımın deri döşemeleri bej renk ve kısa sürede kirleniyor. Oturma yerleri baya bir kirliydi. Temizleme solüsyonunu koltuğa sıkıyoruz 10-15 saniye bekledikten sonra nemli mikrofiber bez ile siliyoruz ardindan kuruluyoruz. Ben 1 gün sonra (malum karantina günlerinde vakit gecirmek icin) bakım solüsyonunu uyguladım. Bu ürünü de uygulamak istediğimiz bölgeye sıktıktan sonra mikrofiber bez ile yayarak uyguluyoruz. Sahsi fikirlerim temizleme urunu gercekten basarili ve koltukları gözle görülür biçimde temizledi. Bakım solüsyonunu uyguladıktan sonra koltukta ki o yapay dokunuş yerini daha guzel kadifemsi bir dokunusa birakti. Torpido bakim kremine gelelim. Oncelikle bu urunu aracimda torpidonun yolcu kismina denk gelen bolgede olusan mat ve cizikli bolgeyi gidermek icin aldim. Ilk uygulama sonrasi sunu gonul rahatligiyla soyleyebilirim ki iyi ki almisim. Gercekten o bolgeyi bir cok urunu parlatmak ve o kotu goruntuyu kaybetmek icin kullandim fakat basaramamistim. Bu urun ilk uygulama sonrasi gozle gorulur bir duzelme gozlemlememe neden oldu. Acikcasi beklentim dusuktu ve beni gayet tatmin etti. Herkese tavsiye ederim. Fiyat olarakta gayet uygun muadili farkli markalara nazaran ...

NEWMİX 2 'li Set Deri&Vinil Temizleme ve Bakım Losyonu-500'er Ml 49,90 TL yerine 39,90 TL

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

Hayırlı olsun hocam. Benim kulandıklarımı denemişsiniz. Bende şuana kadar bir sıkıntı görmedim. Yerli, kimyasal kullanmıyorlar ve satıcıda gayet güzel ilgileniyor. Piyasaya göre fiyatları çok iyi. Arada kampanya yapıyorlar onları kaçırmamak lazım.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

Kesinlikle katılıyorum, ben de çoğu ürününü kullanıyorum ve bu zamana kadar bir sorun sıkıntı yaşamadım. Satıcı ilgili, fiyatlar zaten uygun kampanyaları da takip edince daha da uyguna gelebiliyor ürünler..

Koltuklarin resimlerini cektim fakat cok belirgin degil ben koltugun durumunu bildigim icin farki anlayabiliyorum. Resimlerde acikcasi belirgin durmuyor. Torpidonun resmini cekmeyi de unuttum :) Koltuk resimlerini yukluyorum. Ozellikle oturma kisminin en son dilimine bakarsaniz farki gorebilirsiniz.
Uygulama sonrası torpido ve koltukları kast etmek istemiştim.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
20200426_034909.jpeg20200426_034844.jpeg

ES7 2004
FB7 2013
FC5 2017

Geri