Destek

Aracınız
Arkadaslar bugun trafik isiklarinda bir arac onume kirdi bende sinirle soluna gectim cami actim ve dedim ki sinyal niye vermiyorsun falan
Sonra artislendi bana 50 metre ilerde bi arkadasiyla karsilasti arabasiyla beni takip etmesini soyledi sanirim, cocuk arabayi onume falan kirdi ben bi sekilde uzaklastim o civardan sonra fellik fellik beni aramaya basladi bi yerde onume cikti bi anda sonra bana bakti basti gitti bu adamlar 18-19 yaslarinda anlasilan benimle ugrasmaya devam edicekler olay kavga ciksin istemiyorum sizce ne yapmaliyim ?

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Reis

0
Aracınız
Geri vites yapma ama iş terse giderside ilk hamleyi sen yapma haklı olmakla haklı kalabilmek arasında ince bir çizgi var haklı olarak kal ki hakkını arayabilesin...

Zaten geri vites görmeyince onlar alttan alacaktır...

Aracınız
Alayına gider :) bizim mahalleye kadar sür orada hanginizin arabası yeniyse onun önünü gençler keser :)

Kieen

0
Aracınız
Trafikte kavgaya girilmez bence hic bulasma gunumuzde ne olacagi belli degil cok zorlar larsa al palakasini polise vermen yeter 1 gun nezarette yatinca akilanirlar

Vtec II Honda Âşkı

kara82

0
Aracınız
Duyarli bir vatandas oldugunu belirterek, arkasini arayacagini ve onemsemelerini soyleyerek trafik kurallarini ciddi ihlal eden bu gibileri 155e plaka zaman ve yer belirterek sikayet ederseniz geregini yapacaklarini dusunuyorum

Kavga etsen bitmez ki, başın belaya girmesi, ya da yaralanma.... vs gibi riskler....

Polise gitsen, şikayet etsen ne yazar adalet mi var.

Nefret ediyorum bu ülkeden ve bu insanlardan. Bunlarla aynı nefesi almaktan. Yaş aldı başını gitti, başka bir ülkeye de defolup gidemiyorum ki.

Trafik, ülkenin gelişmişlik düzeyini gösteren en net kriterlerden biri....

En iyisi camı kapatıp ezik modda takılmak

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

rok206

0
Aracınız
öncelikle geçmiş olsun dostum bu tiplere hiç buluşmamak daha iyisi.ama insanin bazen damarini basıyorlar.madem takıp ediyorlar kesecen önlerini iki camini kırdığın zaman onlar olayin şokuyla kuyruğuna basılmış köpek gibi kaçmaya başlıcaklar.

Geri