Devirdaim?

Aracınız
Selamun aleykum arkadaşlar,

Kayışlı araçlarda malum triger kayışı değişirken devirdaim de değişir, ancak bizim FD6 kasa zincirli olduğu için devirdaim ne zaman değişmeli sorusu akla geliyor. İlginçtir kitapçıkta da devirdaim ile ilgili bir bilgi verilmemiş. Ne dersiniz?

seckins33

0
Yönetici
Aracınız
Civic FC5 2019

Kayışlı araçlarda malum triger kayışı değişirken devirdaim de değişir, ancak bizim FD6 kasa zincirli olduğu için devirdaim ne zaman değişmeli sorusu akla geliyor. İlginçtir kitapçıkta da devirdaim ile ilgili bir bilgi verilmemiş. Ne dersiniz?
Bozulana kadar kullanacaksınız demek ki ?

Aracınız
Civic FC5 2019
beş yılı geçmemek lazım lastik benzeri ekipmanların değişinde. Birde bu ekipmanlar sürekli güç altında çalışıyor. Koparsa hararet yapar anlamazsan iş büyür

Moderatörün son düzenlenenleri:
Aracınız
Civic FD6 2009
Ben devirdaim bozulmaya başlayınca ses yapıyor diye biliyorum ? Ses yapmaya başlayınca hemen değiştiririz gibi düşünceye kapıldım ama biri aydınlatırsa da sevinirim kafama takıldı benim de

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001

Triger kayışını baz alırsak 70-80.000 bin arasına tekabül ediyor. Problem varsa sesten veya su kaçağı yapabilir. Hararet sıkıntısı olmalı. Çıkarıp göz ile ustalar anlar mı bilmiyorum.

Faaliyet Ayn-ı Lezzettir...

Geri