Difizör ve turbo yazısı

Hocam o plastigi sok at uniform o hyundai nin difuzoru gibi duruyo. RS kullaniyorsan al bi difuzor zaten cift cikis. Cikar akrapovic egzoz uclarini daha guclu bir gorunum saglar. Hakkidir aracin20180127_230311.jpg

SM-G955F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emreee

0
Arkadaşlar difüzörü internetten almayın taktıracağınız yerden alın çünkü takan usta internetten alınan patçadan anlamıyor ne kadar basit olsada yada tam oturtamıyor.Yaşayan biri olarak söylüyorum tabi ustadan ustaya değişiyor zaman kaybetmeyin yada anlamayan kişi arabanıza zarar vermesin diye söylüyorum.

Ben internetten aldim bencede elden alin internetten alinca kargocular attigindan yamulabiliyor benimki zor girdi uclari yamulmus biraz elden almak en mantiklisi

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Emreee

0
Ben internetten aldim bencede elden alin internetten alinca kargocular attigindan yamulabiliyor benimki zor girdi uclari yamulmus biraz elden almak en mantiklisi

SM-A710F cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Aslında en iyisi serviste yaptırmak ben sormuştum servis 400 ₺ gibi bi rakam istedi..Ben n11 den aldım 120 ₺ taktırma ücreti olarakda 30 ₺ ödedim toplamda 150 ₺ olsada bence serviste yaptırın hem servisde ki daha kaliteli.Dışarda taktırırken ustayı izleyin sizin malınızı önemsemiyorlar ben sıkıntı yaşamadım Allahtan ama yaşayanlar var sonuçta 100 bin ₺ veriyosunuz.Biraz abartmış gibiyim ama amacım yardımcı olmak HONDACILAR.

Geri