Difüzör garanti bozar mı Acil!

Aracınız
Arkadaşlar honda difüzör için sadece tampon garantisi bozulur dedi bize

iPhone cihazından gönderildi.

Hocam az önce bende taktırmak için bursa inallar ile görüştüm lakin ışıklı bir aksam taktırmayacaksan sadece düz ise bir problem yaratmayacağını söylediler

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Can

0
Yönetici
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Arkadaslar biraz abartiyorsunuz gibi geliyor bana. Tampon icin garanti bozulmasi ne demek ? İsikli aksam bile olsa garanti disi nasil eder? Dersiniz ki baska bir yetkili serviste takildi. Cok uc bir sorun yoksa urunde araca sadece sigorta attirir ve sokersiniz bu olay bu kadar. Kalkip motora yazilim yapmiyorsunuz, turbo montaji yapmiyorsunuz. Egzoz hava filtresi bile garantiyi etkilemez, soylemler servisten servise degisiyor daha fazla para kazanmak icin o bozar bu bozar diyorlar. Tavsiyem buna bu kadar takilmamaniz. 100bin lira verip istediginiz gibi davranamayacaksaniz ne anladim ben bu isten.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

ukirdi

0
Benim arabayı görseler trafikten men ederler bırak garantiyi

Arabalara fısıldayan adam vol.2
u.kirdi_workscivic_blue_exe

Aracınız
Arkadaslar biraz abartiyorsunuz gibi geliyor bana. Tampon icin garanti bozulmasi ne demek ? İsikli aksam bile olsa garanti disi nasil eder? Dersiniz ki baska bir yetkili serviste takildi. Cok uc bir sorun yoksa urunde araca sadece sigorta attirir ve sokersiniz bu olay bu kadar. Kalkip motora yazilim yapmiyorsunuz, turbo montaji yapmiyorsunuz. Egzoz hava filtresi bile garantiyi etkilemez, soylemler servisten servise degisiyor daha fazla para kazanmak icin o bozar bu bozar diyorlar. Tavsiyem buna bu kadar takilmamaniz. 100bin lira verip istediginiz gibi davranamayacaksaniz ne anladim ben bu isten.

iPhone cihazından CivicTR mobile app tarafından gönderildi.

Hocam doğru söylüyorsun ama dediğin gibi servisten servise değişen bir durum.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Geri