dikiz aynalarindaki ledlerin degisimi.

Trust

0
Aracınız
Ben bi ara aynayı komple led yapmayı düşünürken kaza yapan bi civic den aldığım foto idi sanırım çekince geliyor.

gecen gun servise sordum, dikizlerde yanmayan kisim presliymis ve kesinlikle sokulme sansi yokmus.

Ben kaplama yaparken söktürdüm. Öncelikle içindeki aynayı az kastırıp söküyoruz. Daha sonra plastik kapağı tutan sekmanları görüyorsunuz. 3-4 tane parçayı gevşetince kapağı çıkartabiliyorsunuz. Sökülmez diye bişey yok. Sökünce sökülüyor :) ama dikkatli olmak lazım. İyi forumlar ..ImageUploadedByTapatalk1429557492.800124.jpg

VA 9827

Ben kaplama yaparken söktürdüm. Öncelikle içindeki aynayı az kastırıp söküyoruz. Daha sonra plastik kapağı tutan sekmanları görüyorsunuz. 3-4 tane parçayı gevşetince kapağı çıkartabiliyorsunuz. Sökülmez diye bişey yok. Sökünce sökülüyor :) ama dikkatli olmak lazım. İyi forumlar ..Ekli dosyayı görüntüle 1026

VA 9827

sayin ErcanSenn, yapmak istedigim seyi zannedersem yukarida okumussunuzdur.
aynayi cikardiktan sonra on kapagi tutan bir vida ile kapagi tutan tirnaklar vardi. sekman derken tirnaklari mi kastediyorsunuz? tam emin olamadigim icin zorlamadim, sonucta kirilinca kapagi degistirmek lazim. fakat asil sorun kapak sokuldukten sonra bahsi gecen alana erisilebiliyor mu, erisilir durumda ise yeterli bosluk var mi acaba? keske soktugunu zamanki resimleri olsaydi?

sayin ErcanSenn, yapmak istedigim seyi zannedersem yukarida okumussunuzdur.
aynayi cikardiktan sonra on kapagi tutan bir vida ile kapagi tutan tirnaklar vardi. sekman derken tirnaklari mi kastediyorsunuz? tam emin olamadigim icin zorlamadim, sonucta kirilinca kapagi degistirmek lazim. fakat asil sorun kapak sokuldukten sonra bahsi gecen alana erisilebiliyor mu, erisilir durumda ise yeterli bosluk var mi acaba? keske soktugunu zamanki resimleri olsaydi?

Hocam hatırladığım kadarıyla bir iki yerde vida var tutan sonra sadece tırnakları kastırınca çıkıyor kapak. Kapak çıktıktan sonra bahsettiğiniz led montajı yapacağınız şeffaf alana ulaşabiliyorsunuz . Onunda üzerinde bağlantı aparatları vardı. Söktüğünüzde dediğiniz işlemi yapabilirsiniz sanırım. Dikkatli olmak gerek hassas bi yapısı var malzemenin. aynayı söktükten sonra düz tornavidayla kastırarak sökmüştük biz. Umarım işinize yarar.

VA 9827

Hocam hatırladığım kadarıyla bir iki yerde vida var tutan sonra sadece tırnakları kastırınca çıkıyor kapak. Kapak çıktıktan sonra bahsettiğiniz led montajı yapacağınız şeffaf alana ulaşabiliyorsunuz . Onunda üzerinde bağlantı aparatları vardı. Söktüğünüzde dediğiniz işlemi yapabilirsiniz sanırım. Dikkatli olmak gerek hassas bi yapısı var malzemenin. aynayı söktükten sonra düz tornavidayla kastırarak sökmüştük biz. Umarım işinize yarar.

VA 9827

tesekkur ederim, kirmadan acmaya calisicam insallah elimizde kalmaz...

uğraşmak istemiyorum farklı bir görsel olsun diyorsan böyle bir üründe var :)

http://tr.aliexpress.com/item/Car-R...ght-For-Honda-CIVIC-CITY-2012/1983508213.html

2 gun once dikizin on kapagini soktum. adamlar sinyal ledinin bulundugu kismi resmen preslemisler, acilma ihtimali sifir.
durum boyle olunca alibabadan arastirmaya basladim ve bu urunu gorup takip listeme attim. urun harika ama bu parayi vermeyi dusunmuyorum.
fiyat 40-50 arasi i olursa belki.

Geri