Civic FB7 Direksiyon Bakımı

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Arkadaşlar fb7 araçımın direksiyon da ufak soyulma var nasıl gidere bilirimEkli dosyayı görüntüle 261930

POT-LX1 cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.
Şu konu fikir verebilir.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Aracınız
Aracınız
Aldığınız ürünün tam adı yada resmi var mı soyulma bendeki gibi miydi

Evet soyulma sizdeki gibi birleşim yerlerindeydi.satıcıyı tam hatırlamıyorum ama linkteki üründen aldım, siyaha çok az su karıştırarak rengi biraz açtım çünkü siyah çok koyu görünüyordu.Bulaşabilecek yerleri boya bantlarıyla kapattım,soyulma belli bölgelerde olmasına rağmen direksiyonun tamamını boyadım.Hatta benim aracın koltukları da siyah deri.Birkaç yerde ufak tefek atma vardı oraları da rötuşladım.Harika oldu.

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Teşekkür ederim çok uzmanlık gerektirmez sanırım beverebliriz

Evet soyulma sizdeki gibi birleşim yerlerindeydi.satıcıyı tam hatırlamıyorum ama linkteki üründen aldım, siyaha çok az su karıştırarak rengi biraz açtım çünkü siyah çok koyu görünüyordu.Bulaşabilecek yerleri boya bantlarıyla kapattım,soyulma belli bölgelerde olmasına rağmen direksiyonun tamamını boyadım.Hatta benim aracın koltukları da siyah deri.Birkaç yerde ufak tefek atma vardı oraları da rötuşladım.Harika oldu.

Aracınız
Ben direksiyonu boyamadan önce youtubedan birkaç deri mont,koltuk, direksiyon..boyama videosu izlemiştim.Hatta su ile rengi açtıklarını oradan öğrendim.Bence kolaylıkla herkes yapabilir.

Geri