Direksiyon gıcırtısı

Aracınız
Ayrıca tavsiyem, bu modellerin direksiyon kutularını servisten başka yere baktırmayın ki onlar bile değişimini yapmadan çözüm bulamıyorlar çoğu zaman. Verdiğiniz parayla kalırsınız

iPhone cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

myna

0
O zaman ne kadar zaman acaba? Ben yaklaşık 2 yıldır çekiyorum

Valla hocam ben arabayı aldığımdan beri bu 2. Duyuşum bu arabada bu sesi ilk duyduğumda umursamadım hiç zamanla geçti dün kasise benzer belediye tepesinden görmeyip geçince gelmeye başladı şüphelenip götürdüm zamanla geçer dedi ilk duyduğumda bu sesi 1-2 ay kadar sürmemişti bile. Ama ben bunu çözerim sözde lpg den olan motor arıza lambasını çözdüğüm gibi.

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

Ahmet_Es7

Sayfa Yönetim
Yönetici
Ad Soyad
Ahmet Ö
Aracınız
Civic ES7 2001
Direksiyon zamanla boşluk yapıyor. Bozuk yolda lakır lakır ses yapıyor. Anahtarla sıkıp ses gidiyor boşluk gidiyor direksiyon birazda sertleşir. Fakat bu gıcırtıyı sizden duydum. Tamircime bir sorayım belki karşılaşmıştır.

Faaliyet ayn-ı lezzettir...

Reis

0
Aracınız
Gıcırtı için mil üzerindeki plastik parçaların içine şırınga ile gres sıkabilirsiniz ama bu geçici bi çözüm detalı baktırmak gerekir belik farklı bi sorun vardır...

myna

0
Çözde biz de öğrenelim şampiyon

Çok saçma bir şekilde çözdüm bana da garip geldi sanayide deli gibi dolaşırken birisi "onu yaptırana kadar arabanı sürekli yıka ses azalır daha sonra da kesilir temizle sürekli her yerini kirli kalırsa yine ses yapar" dedi dediği gibi oldu arabayı 2 defa yıkadım detaylıca ses şu an neredeyse yok şaşırtıcı ve saçma Bi ilgisi var mıdır bilmiyorum hala araştırıyorum ama bu şekilde çözülecek bişey değildir diye düşünüyorum. Gelişmeleri yazarım tekrar :)

GM 5 Plus d cihazından CivicTR mobile app kullanılarak gönderildi.

merhaba Geçen Sene aynı sorun benim aracımdada Vardı ön takımdan değişmeyen şey kalmadı Amortisör Salıncak NE Ararsan İyi Araştırmalarım Sonucunda İstanbulda Nehir Direksiyon Tamer Ustayı Buldum Randevu talep Ettim Aracımı Götürdüm Direksiyon Kutusu Olduğunu İçersindeki Burçların Fabrikanın Plastikten Yaptığını Kendilerinin O Burçların Çelik Gövdeli Yaptırdığını Anlattılar Aracımı Yaptırdım Aracımda Ses Diye Birşey Kalmadı Ve Ayrıca İsmime Ve Plakama Resmi Olarak Tüm Evrakları Verdiler 1,5 Yıldır Sorunsuz Biniyorum Arkadaşlar

Geri