Direksiyon kutusu problemi

Herkese selam arkadaşlar.bozuk parkeli yollarda arabanın ön sağ tarafınfan ses geliyor.bugün honda radar şeref usta var floryada oraya gittim sesin direksiyon kutusundan geldiğini söyledi yarım günde tamirini yaptırıp teslim edeceğini söyledi.sizce tamirini yaptırmalımıyım sonradan tekrar bozulduğunu falan yazmışlar bazı sitelerde ne yapsam acaba?

UK61

0
Yönetici
Ad Soyad
Uğur
Aracınız
Civic FK7 HB 2017
Benim aracimda da ayni ses geliyodu ilk once direkaiyon kutusundan suphelendik ama motor takozu cikmksti bi baktirin derim ama motor takoU da sert olursa muhtemelen yan sanayi takilacagindan dolayi soyluyorum aracin titresimi artiyo ses gidiyo ama bu sefer titreaim fazlalasiyo oninda yumusagini bulmak gerekiyo yan sanayiler 60 tl ile 200 tl arasi gezer orjinal motor takozu 600 tl diye bikiyorm bi bakririn derim

Hocam motor takozu yetkili servis mi 600 tl?

escala

0
Aracınız
Selamlar,
Benim motor ustası tornacısına sordu 40 lira dedi tamirine, bizim usta sökme takmaya ne alır sormadım. Yarın götürmeyi düşünüyorum herkes 300 500 derken ucuz geldi ama neden öyle bilemedim

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhaba aracim 2000 model 1,6 ies yaklasik bir ay önce aldigimda sağ taraftan tikirti geliyordu degistirilmesi gerekmiş sağ rot bası değistirildi sesi kesti ancak şimdi yeniden tikirti geliyor ve sol tarftan da gelmeye başladi çok can sıkıcı bi durum direksiyon kutusunda yağ boslugu oldugunu ve bundan da yapabilecegini söylediler sıfır rot başi 20 günde bozulmaz heralde aracimi çok dikkatli kullanmama rağmen bu sıkıntiyi neden yaşiyor olabilirim acil yardim lütfen

NoFeaR

0
Ad Soyad
Turgut
Aracınız
Civic FC5 2016
Merhaba aracim 2000 model 1,6 ies yaklasik bir ay önce aldigimda sağ taraftan tikirti geliyordu degistirilmesi gerekmiş sağ rot bası değistirildi sesi kesti ancak şimdi yeniden tikirti geliyor ve sol tarftan da gelmeye başladi çok can sıkıcı bi durum direksiyon kutusunda yağ boslugu oldugunu ve bundan da yapabilecegini söylediler sıfır rot başi 20 günde bozulmaz heralde aracimi çok dikkatli kullanmama rağmen bu sıkıntiyi neden yaşiyor olabilirim acil yardim lütfen

Bir çok nedeni olabilir, alt takım direksiyon kutusu vs. görmeden yorum yapmak çok zor.

Evet buradaki usta bakti kutuda sikinti yok dedi ama başka bir usta yağ boşlugu var diyor ayrica ses harici direksiyon simidindeki boşluk bariz belli oluyor [MENTION=5530]bandolero35[/MENTION]

Geri